19. júl 2019

Pracovné ponuky

Popis práce

Hľadáme IT nadšenca, pre ktorého nie je IT iba prácou, ale aj záľubou.

Prinášame vysoko profesionálne služby v oblasti biznis riešení. Sme výhradným distribútorom systému eWay-CRM a riešenia virtuálnych serverov iPodnik. Zároveň poskytujeme našim klientom vysoko profesionálne služby v oblasti predaja, integrácie a školenia ekonomického systému POHODA (sme certifikovaný partner POHODA / POHODA E1), komplexného balíka produktov Office 365 spoločnosti Microsoft a ďalších riešení v oblasti informačných technológií.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

• komunikácia s existujúcimi klientmi,
• starostlivosť o spokojnosť zákazníka: riešenie klientskych požiadaviek, zákaznícka podpora,
• riadenie projektov a komunikácia so zákazníkom pri tvorbe projektu,
• plnenie operatívnych úloh podľa usmernení nadriadeného
• implementácia IT riešení pre zákazníka
• implementácia a podpora bezpečnostných riešení

Páči sa Ti pracovná náplň? Pošli nám životopis na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Požiadavky na uchádzača

• Zmysel pre detail
• Prax na podobnej pozícii – výhodou
• Schopnosť pracovať samostatne
• Ochota a ústretovosť
• Veľmi dobré organizačné schopnosti
• Výborné komunikačné zručnosti
• Reprezentatívne vystupovanie
• Zodpovednosť pri plnení zverených úloh
• Dodržiavanie firemnej kultúry a etického kódexu
• Schopnosť konštruktívne riešiť stresové situácie a pracovať pod tlakom

Požadované znalosti

Anglický jazykMierne pokročilý (B1)SQLzákladyMicrosoft ExcelpokročilýMicrosoft OutlookpokročilýMicrosoft WordpokročilýAdministrácia Windows serverovzáklady

Iné výhody ponúkané zamestancom

• možnosť rozvíjať sa v IT oblasti
• možnosť sebarealizácie a osobného rastu
• možnosť účasti na rôznych prednáškach a seminároch
• možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
• športové aktivity

Doplňujúce informácie pre kandidáta

Ak si šikovný, si technický typ a máš chuť pracovať, pošli nám životopis na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Krátka charakteristika spoločnosti

Spoločnosť S4B vznikla v roku 2012 ako spoločnosť zameraná na distribúciu, implementáciu ekonomického softvéru a outsourcing účtovníctva a personalistiky.
Množstvom získaných skúseností a na základe požiadaviek našich zákazníkov sa zameranie spoločnosti postupne preorientovalo výhradne do sféry aplikácií/riešení pre malé a stredné firmy. Dnes je spoločnosť výhradným distribútorom systému eWay-CRM a riešenia virtuálnych serverov iPodnik. Cieľom našej spoločnosti je poskytovať profesionálne služby našim zákazníkom v oblasti firemných riešení.
Okrem výhradného zastúpenia poskytujeme našim klientom vysoko profesionálne služby v oblasti predaja, integrácie a školenia ekonomického systému POHODA (sme certifikovaný partner POHODA / POHODA E1) , komplexného balíka produktov spoločnosti Microsoft Office 365 a ďalších riešení v oblasti informačných technológií.

Pozícia vhodná pre absolventa

Áno

Výškaka mesačnej mzdy

od 1200 EUR brutto/mesačne. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Možný dátum nástupu

dohodou

Dátum ukončenia výberového konania

2019-04-15

Typ pracovného pomeru

plný úväzokživnosť

Vodičský preukaz

B

Zameranie, odbor

technické, informačné technológie - nie je podmienkou

Dosiahnuté vzdelanie

stredoškolské s maturitouštudent vysokej školyvysokoškolské I. stupňavysokoškolské II. stupňa

Názov spoločnosti

S4B s.r.o.

Charakteristika spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pošlite životopis

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner