18. apríl 2024

Pracovné ponuky

Popis práce

Do nášho tímu hľadáme tímového, dynamického a pozitívne naladeného kolegu.
Náplň práce:
• telefonická a emailová komunikácia s našimi klientmi
• spracovanie zákazníckych požiadaviek
• bežná administratíva (kopírovanie, štatistika, scan, zásielky)
• práca so systémom Navision + TMS (Ticket management system) - do oboch Vás zaškolíme

Požiadavky na uchádzača

Požadujeme:
• schopnosť samostatnej práce, príjemné vystupovanie
• komunikačné schopnosti
• aktívny prístup k práci, zodpovednosť, starostlivosť, samostatnosť
• ochotu učit sa nové veci
• dobrú uživatelskú znalosť práce na PC (MS Office)

Požadované znalosti

Slovenský jazykExpert (C2)Anglický jazykStredne pokročilý (B2)Microsoft ExcelpokročilýMicrosoft OutlookpokročilýMicrosoft WordpokročilýStrojopiszáklady

Iné výhody ponúkané zamestancom

Ponúkame:
• samostatnú, zodpovednú prácu na plný úväzok
• zázemie v nadnárodnej stabilnej spoločnosti, pracovisko v Komárne
• zodpovedajúce platové ohodnotenie
• možnost individuálnych jazykových kurzov a odborných školení, dalšie benefity
• 5 týždňov dovolenky
• stravné lístky

Doplňujúce informácie pre kandidáta

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorých skúsenosti zodpovedajú uvedeným kritériám.

Krátka charakteristika spoločnosti

W.A.G. payment solutions, a.s. je jednou z najdynamickejších spoločností na palivovom trhu Strednej Európy. Naša podnikateľská činnosť pokrýva viac než desiatku európskych krajín.
Sme na čele zavádzania nových technológií do procesu nákupu a distribúcie pohonných hmôt. Vďaka trvalému zameraniu na dopyt na trhu a vďaka silným inovačným schopnostiam môžeme poskytovať naším zákazníkom vysoko efektívne riešenie ich každodenného nákupu pohonných hmôt.
Hlavným produktom spoločnosti W.A.G. payment solutions, a.s. je palivová karta EUROWAG, špeciálne určená pre profesionálnych dopravcov. S palivovou kartou EUROWAG môžu naši zákazníci tankovať pohonné hmoty, platiť mýtne a využívať ďalšie vybrané služby v celej Európe.
Našu ponuku si viete pozrieť aj na našej stránke www.eurowag.com v sekcii Kariéra.

Výškaka mesačnej mzdy

700€

Možný dátum nástupu

15.11.2018

Dátum ukončenia výberového konania

2018-11-08

Typ pracovného pomeru

plný úväzok

Dosiahnuté vzdelanie

stredoškolské s maturitounadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Názov spoločnosti

W.A.G. payment solutions SK, s.r.o.

Charakteristika spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pošlite životopis

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner