23. september 2019

Pracovné ponuky

Popis práce

Máte skúsenosti s firemným poradenstvom v segmente MID / Large Corporates?

Chcete pracovať v medzinárodnom prostredí jednej z najlepších bánk pôsobiacich na Slovensku?

Hľadáte možnosť špecializovať sa na zaujímavých klientov?

Ponúkame Vám možnosť zamerať sa na financovanie projektov komerčných nehnuteľností.

Čo bude náplňou Vašej práce?
• Zameriate sa na špecifiká a individuálnu štruktúru financovania komerčných nehnuteľností
• Dostanete vybudované portfólio klientov, kde budete ďalej rozvíjať vzťahy a zároveň budete aj vyhľadávať nové príležitosti na trhu
• Dôležitou časťou Vašej práce bude vytváranie indikatívnych ponúk
• Budete spolupracovať s úverovými analytikmi na príprave úverových návrhov
• Čaká Vás zaujímavá práca, kde budete klientom pripravovať riešenia na mieru

Aké sú Vaše skúsenosti?
• Ste úspešný relationship manažér v segmente klientov s obratmi nad 10 mil. EUR ročne (skúsenosť nemusí byť v oblasti financovania nehnuteľností)
• Prípadne máte skúsenosti na strane klienta s úverovaním nehnuteľností, alebo máte skúsenosti ako analytik či znalec z oblasti oceňovania nehnuteľností
• Ovládate anglický jazyk v ktorom ste schopný viesť obchodné jednania a plynulo komunikovať (znalosť jazyka je potrebná pre rokovania s niektorými klientmi aj pri príprave úverových návrhov), odbornú terminológiu Vás doučíme
• Ste komunikatívna, živá osobnosť a rokovanie s korporátnymi zákazníkmi máte v krvi
• Máte VŠ vzdelanie

Požadované znalosti

Anglický jazykStředně pokročilý (B2)Slovenský jazykPokročilý (C1)

Iné výhody ponúkané zamestancom

Čo Vám na pozícii ponúkame?
Možnosť rozvoja v jednej z najlepších bánk pôsobiacich na Slovensku
Pre najlepších pracovníkov banky, špeciálne rozvojové aktivity na Slovensku ale aj v zahraničí
Samostatnú a zodpovednú prácu s možnosťou zamerať sa na špecifický segment bankovníctva

Krátka charakteristika spoločnosti

komplexné služby v HR oblasti

Výškaka mesačnej mzdy

od 1700 EUR (v závislosti na zkušenostech + bonusová složka

Typ pracovného pomeru

plný úvazek

Dosiahnuté vzdelanie

vysokoškolské I. stupněvysokoškolské II. stupněpostgraduální

Názov spoločnosti

mBlue Czech, s.r.o.

Charakteristika spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Zprostředkování práce a personální poradenství

Pošlite životopis

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner