19. apríl 2024

Pracovné ponuky

Popis práce

Ponúkame prácu na pozíciu asistenta vedúceho predajne výnimočných slovenských potravín z vlastných fariem pre komunikatívnych a zodpovedných ľudí, ktorí sa neboja pracovať s hotovosťou.

Náplň práce
- zodpovednosť za prevádzku predajne
- administratívne práce súvisiace s prevádzkou
- výber a vedenie tímu predavačov, zadeľovanie úloh
- objednávanie tovaru, preberanie tovaru
- predaj balených mäsových výrobkov, výrobkov z ovčieho a kravského mlieka, zemiakových výrobkov, vín a iných farmárskych produktov konečnému spotrebiteľovi
- poskytovanie výnimočných informácií o tovare
- pomoc pri výbere tovaru a asistencia
- práca s registračnou pokladňou a PC
- kontrola kvality, vzhľadu a záruky predávaného tovaru
- práca na pravidelných inventúrach
- riešenie reklamácií
- predaj konečnému spotrebiteľovi
- dokladanie tovaru, kontrola regálov a aranžovanie tovaru
- udržiavanie čistoty a poriadku v predajni

Požiadavky na uchádzača

- zdravotný preukaz na prácu v potravinárstve
- vzdelanie v odbore obchod, potravinárstvo a pod. alebo Osvedčenie o odbornej spôsobilosti
- základná znalosť práce s počítačom
- prax s prácou na pokladni
- výhodou sú: znalosti z obchodu, skúsenosti s predajom mäsa, mäsových výrobkov, mlieka mliečnych výrobkov a potravín
- vítané sú skúsenosti s riadením predajne
- príjemné a ústretové vystupovanie
- prozákaznícka orientácia
- práca v kolektíve
- aktívny, dynamický, samostatný, profesionálny prístup k zákazníkom
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- vzťah a záujem o zdravú výživu a schopnosť prezentovať výnimočnosti tovaru

Požadované znalosti

PokladňapokročilýMicrosoft WordpokročilýMicrosoft Excelpokročilý

Iné výhody ponúkané zamestancom

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v menšom kolektíve zamestnancov
- stravné lístky v hodnote nad rámec stanovený zákonom

Doplňujúce informácie pre kandidáta

Sme slovenskí poľnohospodári, ktorí sa rozhodli svoje domáce farmárske výrobky predávať spoločne v krátkom potravinárskom reťazci FARMFOODS za účelom priniesť výnimočné produkty z našich fariem priamo k spotrebiteľovi.
Viac informácií na www.farmfoods.sk.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Bližšie informácie Vám poskytneme na osobnom pohovore. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Krátka charakteristika spoločnosti

Firma s 26 ročnou históriou, celoslovenským pôsobením a významným postavením na trhu v oblasti poľnohospodárstva. Spoločnosť sa zaoberá predajom poľnohospodárskych strojov, servisom a predajom náhradných dielov, predajom chémie, hnojív, osív, komodít, poskytovaním služieb na zabezpečenie poľnohospodárskej výroby a stavebnou činnosťou pre poľnohospodárstvo. Mimo to všetko sa firma už 20 rokov venuje aj vlastnej poľnohospodárskej prvovýrobe. V rámci skupiny sa rozhodla spracovávať a ponúkať svoje poľnohospodárske a potravinárske výroby pod jednou značkou a predávať ich prostredníctvom celoslovenskej siete vlastných predajní výnimočných potravín.

Výškaka mesačnej mzdy

750€ brutto + variabilná zložka

Možný dátum nástupu

asap

Dátum ukončenia výberového konania

2019-08-18

Typ pracovného pomeru

plný úväzok

Vodičský preukaz

B

Zameranie, odbor

potravinárstvo, predavač, obchod

Dosiahnuté vzdelanie

stredoškolské s maturitounadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Názov spoločnosti

AGROTRADE GROUP spol. s r.o.

Charakteristika spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Pošlite životopis

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner