20. apríl 2024

Do našej predajne v AUPARKU a EUROVEI hľadáme novú kolegyňu. Ak Ťa baví práca s ľuďmi, si komunikatívna, so zmyslom pre módu, tak potom hľadáme práve Teba.
Ponúkame Ti príležitosť pracovať pre spoločnosť BAŤA.

Náplňou práce bude najmä:

• aktívna obsluha zákazníkov a predaj tovaru,
• odborné poradenstvo k produktom,
• dopĺňanie a ukladanie tovaru na predajni a v sklade,
• predaj, aranžovanie a ostatné podľa pokynov vedúcej predajne.

Požiadavky na uchádzača

- príjemné vystupovanie a komunikácia
- zodpovednosť, flexibilita
- prozákaznízky prístup
- aktívny prístup k práci

- k základnej mzde ponúkame rôzne motivačné odmeny
- zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou na trhu
- kariérny rast

Všetkým záujemcom ďakujeme za záujem a zaslanie profesijného životopisu. Termín pohovoru dohodneme s Vami telefonicky. K zaslanému životopisu pripojte aj súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberového konania v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť Baťa Slovensko, a.s. má medzinárodné pôsobenie na trhu s obuvou a koženou galantériou a patrí medzi významných predajcov obuvi v ČR a SR. Cieľom našej firmy je vybudovať pre svojich zákazníkov prvotriedne pohodlie moderného trendového dizajnu, ktoré sa týka ako usporiadania predajní, tak i poskytovaných služieb. Baťa Slovensko, a.s. pôsobí na území Slovenska od roku 1994, kedy bola otvorená jej prvá pobočka v Bratislave.

Pozícia vhodná pre absolventa

Áno

Výškaka mesačnej mzdy

720 € + mesačné odmeny

Možný dátum nástupu

dohodou

Typ pracovného pomeru

plný úväzok

Dosiahnuté vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Názov spoločnosti

Baťa Slovensko, a. s.

Maloobchod