23. apríl 2024

Máš prehľad v účtovníctve, zaujíma ťa táto oblasť a chceš si rozširovať svoje vedomosti v praxi?

Čítaj ďalej, hľadáme práve Teba!

Ponúkame ti skvelú príležitosť, ako sa stať skutočným odborníkom.

Tvojou náplňou práce bude:
- účtovanie v tíme účtovníkov pod dohľadom senior účtovníka
- spolupráca na príprave daňových priznaní
- postupná zodpovednosť za zverené firmy
- komunikácia s klientmi, audítormi a štátnymi inštitúciami

Požiadavky na uchádzača

- záujem o ďalšie vzdelávanie v oblasti účtovníctva

Jednoduché účtovníctvozákladyPodvojné účtovníctvozákladyMzdové účtovníctvozákladyPersonalistikazákladyMicrosoft WordpokročilýMicrosoft ExcelpokročilýMicrosoft Outlookpokročilý

Okrem mladého kolektívu s „rodinným duchom“ ťa čakajú aj rôzne benefity ako:
- brigáda zvládnuteľná aj pre denného študenta vysokej školy
- individuálny prístup k zamestnancom (nie ste pre nás iba číslo)
- školenia v ekonomickej oblasti
- stravné lístky
- príspevok na šport - Multisport
- teambuildingy

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Váš aktuálny životopis.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Arisan je účtovno-poradenská spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou v Bratislave, Prahe a Sofii.

Našou hlavnou činnosťou je účtovné a daňové poradenstvo, finančná optimalizácia a ekonomicko-obchodné poradenstvo so zameraním na rozvoj podnikania.

Pôsobíme na trhu už 15 rokov a naším hlavným poslaním je poskytovať klientom kvalitné ekonomické služby pre úspešný rozvoj obchodných aktivít. Pri našej práci sa prispôsobujeme dynamickým požiadavkám klientov. Využívame na to inovatívne nástroje, ktoré nám pomáhajú dosiahnuť efektívnu podporu podnikania našich zákazníkov.

Pozícia vhodná pre absolventa

Áno

Možný dátum nástupu

ASAP

Typ pracovného pomeru

skrátený úväzokna dohoduživnosť

Zameranie, odbor

ekonomické, účtovníctvo

stredoškolské s maturitounadstavbové/vyššie odborné vzdelanieštudent vysokej školyvysokoškolské I. stupňavysokoškolské II. stupňavysokoškolské III. stupňa

Názov spoločnosti

Arisan, s.r.o.

Účtovnícke a auditorské činnosti