25. apríl 2024
Facebook

Pracovné ponuky

Popis práce

Nový kolega bude súčasťou 8 členného tímu EMC oddelenia v Leviciach (European metal center), ktoré sa zaoberá špecifickým výrobným portfóliom. Jedná sa o výrobu kovových zariadení, do ktorých sa montujú filtračné riešenia. Oddelenie komunikuje so zákazníkmi (sesterské spoločnosti), prispôsobuje ponuku a tvorí návrhy na produkty, ktoré sú upravené na mieru priamo pre zákazníka, ako aj štandardné produkty. Samotné produkty sa kompletizujú mimo závod v Leviciach. EMC oddelenie sa tiež stará o koordináciu výroby v subdodávateľských závodoch.

Náplň práce:
- koordinácia práce 2 priamych podriadených, zadávanie úloh
- funkcia hovorcu oddelenia voči nadriadenému "na diaľku" so sídlom vo Francúzsku, pravidelná komunikácia s ním
- identifikácia a hodnotenie potencionálnych dodávateľov a subdodávateľov
- pravidelné návštevy dodávateľov a sledovanie ich výkonnosti a ukazovateľov kvality
- komunikácia s dodávateľmi na dennej báze (najmä v angličtine)
- prispôsobenie ponuky projektom a sledovanie nákladov
- kontrola dodávateľských nákladov

Administratívna činnosť:
- príjem, spracovanie a fakturácia dodacích listov
- spracovanie objednávok v systéme
- organizácia dopravy / logistiky
- dohľad nad výberom materiálu
- úzka spolupráca s oddeleniami výskumu a vývoja a s technickými oddeleniami
- práca s interným softvérom
- iné administratívne povinnosti

Táto pozícia bude vyžadovať príležitostné cestovanie v rámci Slovenska aj do zahraničia.

Požiadavky na uchádzača

- najmenej 5 - 7 rokov pracovných skúseností na podobnej pracovnej pozícii podmienkou
- organizačné a komunikačné zručnosti
- predchádzajúce manažérske / leaderské skúsenosti podmienkou
- VŠ vzdelanie – technický backround
- znalosť strojárskych technológií (zváranie, ohýbanie, rezanie...)
- schopnosť identifikovať a hodnotiť potencionálnych dodávateľov a subdodávateľov
- znalosť nákladových faktorov pri výrobe
- aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2 (denná komunikácia slovom, písmom) je podmienkou
- silné zameranie na zákazníka
- flexibilná, zrelá osobnosť

Požadované znalosti

Anglický jazykStredne pokročilý (B2)

Iné výhody ponúkané zamestancom

- medzinárodná stabilná švédska spoločnosť
- flexibilný pracovný čas
- rodinná atmosféra
- dobrý kolektív
- nefajčiarske pracovisko
- priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný rozvoj
- vianočný večierok, športový deň, teambuildingové akcie
- bohatý balík bonusov a príplatkov: dochádzkový bonus, vernostný bonus, príspevok na DDS, vianočný príspevok, príspevok pri sobáši /pri narodení dieťaťa,...

Doplňujúce informácie pre kandidáta

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie aktuálneho životopisu v slovenskom a v anglickom jazyku. Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky inzerovanej pozície.

Krátka charakteristika spoločnosti

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. vám ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, sústreďujeme sa najmä na poskytovanie personálnych služieb. Pre firemných klientov už viac ako 4 roky úspešne nachádzame nových zamestnancov najmä formou headhuntingu a recruitmentu.
Vieme pre vás zastrešiť personálne služby od výberu zamestnancov až po zisťovanie informácií o ich názoroch, postojoch, či motivácii formou prieskumov.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou. Sme profesionáli a vážime si váš čas. Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.
PRO Business Solutions - Vaše riešenia

Minim�lna hrubá mesačná mzda v EUR

1800.00

Maxim�lna hrubá mesačná mzda v EUR

2000.00

Výškaka mesačnej mzdy

+ ročné odmeny vo výške mesačného platu + bohatý sociálny program

Možný dátum nástupu

ASAP alebo dohodou

Dátum ukončenia výberového konania

2020-05-08

Typ pracovného pomeru

plný úväzok

Vodičský preukaz

B

Zameranie, odbor

technické vzdelanie

Dosiahnuté vzdelanie

vysokoškolské I. stupňavysokoškolské II. stupňa

Názov spoločnosti

PRO Business Solutions s.r.o.

Charakteristika spoločnosti

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. vám ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, sústreďujeme sa najmä na poskytovanie personálnych služieb. Pre firemných klientov už viac ako 4 roky úspešne nachádzame nových zamestnancov najmä formou headhuntingu a recruitmentu.
Vieme pre vás zastrešiť personálne služby od výberu zamestnancov až po zisťovanie informácií o ich názoroch, postojoch, či motivácii formou prieskumov.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou. Sme profesionáli a vážime si váš čas. Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.
PRO Business Solutions - Vaše riešenia

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pošlite životopis

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner