02. marec 2024

Pracovné ponuky

Popis práce

Do nášho tímu hľadáme odhodlaných, ambicióznych ľudí! Prijímame ďalších kolegov, ktorí budú chcieť rásť s nami!
Pracujte pre jednu z najsilnejších spoločností v odbore!
Sme mladý, priateľský kolektív a dbáme na individuálny prístup ku každému zamestnancovi!

Náplň práce:
- Komunikácia s klientmi (e-mailová, telefonická, osobná)
- Poskytovanie zákazníckeho servisu a aktuálnych informácií
- Budovanie a rozvíjanie dobrých obchodných vzťahov s klientmi
- Vykonávanie určených obchodných cieľov a plánov
- Priebežné riešenie administratívy súvisiacej s prácou, denné reporty

Požiadavky na uchádzača

- Trestná bezúhonnosť
- Dobré vyjadrovacie schopnosti
- Slušné vystupovanie
- Užívateľské znalosti PC
- Dochvíľnosť a proklientský prístup
- Cudzí jazyk výhodou - nie podmienkou

Požadované znalosti

Slovenský jazykExpert (C2)

Iné výhody ponúkané zamestancom

- Stabilné zázemie s fixnou zložkou mzdy
- Nadštandardné finančné ohodnotenie v podobe provízií a bonusov
- Možnost kariérneho rastu
- Kompletné školenie hradené našou spoločnosťou a podpora
- Mladý a dynamický kolektív
- Teambuildingové akcie
- Pracovný telefón, PC
- Možnosť cestovania po celom svete v rámci pobočiek

Krátka charakteristika spoločnosti

Obchodná spoločnosť zastupujúca viaceré medzinárodné firmy, ktoré ponúkajú rôzne investičné služby, zameraná na sprostredkovanie a predaj produktov a služieb našich obchodných partnerov.
Pomáhame korporátnym obchodným spoločnostiam zvyšovať obchodné výsledky a trhový podiel prostredníctvom unikátneho know-how. Poskytujeme prvotriedny obchodný softvér, ktorý umožňuje klientom získať významné znalosti v oblasti obchodu.
Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti vo finančnej oblasti.
Talentovaný a motivovaný človek má u nás šancu vydať sa tými najzaujímavejšími smermi, ktoré prispievajú k osobnému rastu a hlbšiemu poznaniu. Umožňujeme mladím, priebojním ľuďom vybudovanie perspektívnej obchodnej kariéry.

Minim�lna hrubá mesačná mzda v EUR

1100.00

Výškaka mesačnej mzdy

provízie 200€ - 2000€, bonusy 100€ - 300€, stravné lístky

Možný dátum nástupu

ASAP

Typ pracovného pomeru

plný úväzokna dohoduživnosť

Dosiahnuté vzdelanie

študent strednej školystredoškolské bez maturitystredoškolské s maturitounadstavbové/vyššie odborné vzdelanieštudent vysokej školyvysokoškolské I. stupňavysokoškolské II. stupňavysokoškolské III. stupňa

Názov spoločnosti

Moutline, s.r.o.

Charakteristika spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Pošlite životopis

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner