19. február 2020
Facebook
piatok, 17 február 2017 11:49

Plníme sny golfistom! Vlastné bývanie v raji golfu.

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Unikátny golfový areál s dvoma 18 jamkovými ihriskami, Penati Golf Resort, víta každoročne množstvo slovenských i zahraničných milovníkov golfu, ktorí si na ploche 270 hektárov, uprostred borovicových lesov užívajú voľný čas v kruhu rodiny či priateľov pri obľúbenom športe. Pre tých, ktorí sa na golfovom ihrisku cítia ako doma sa realizuje projekt poskytujúci zázemie nielen pre hráčov golfu, ale aj ich priateľov a rodinných príslušníkov.

 

Myšlienka výstavby apartmánov a bungalovov v blízkosti golfového ihriska nadchla autorov projektu. Práve vízia toho, čo im pri hre golfu chýbalo, viedla k projektu vlastného bývania v bezprostrednej blízkosti Penati Golf Resort. Súkromné bývanie za prijateľnú cenu, priestor, kde dokážete po turnaji prebrať pracovné i súkromné záležitosti, tu absentoval. Niekoľkodňové golfové turnaje sú spojené s rezervovaním ubytovania v najbližších hoteloch a vilách, ktoré buď neposkytujú požadovaný komfort, alebo sa rýchlo vyčerpá ich kapacita.

 

Golf Apartments Bungalows Šajdíky je svojou kapacitou a najmä finančnou dostupnosťou výhodným a zároveň praktickým riešením. Apartmány a bungalovy sú obohatené o doplnky, ktoré golfisti iste ocenia. Súčasťou je zvonka prístupný priestor vhodný na odloženie golfových bagov, vstavaný úložný priestor, rebrový radiátor na sušenie prádla, či veľké presklené plochy s výhľadom na okolité pahorky.

 

Záujemcom o bývanie ponúkame apartmány alebo celé bungalovy na kúpu či prenájom. Najväčšiu výhodu vidím v možnosti zakúpenia dvoch apartmánov v jednom homogénnom bungalove a ich následný prenájom, prípadne prenájom iba jedného z nich.“ vysvetľuje Tomáš Polačik, manažér predaja.

 

Aktuálne ponuky na kúpu okolitých viliek v blízkosti Penati Golf Resort sa pohybujú okolo sumy 150 tisíc EUR. Apartmán v prevedení holobyt v komplexe Golf Apartments Bungalows Šajdíky kúpite za menej ako polovicu.

 

Okrem verzie holobyt ponúka developer prevedenie apartmánov a bungalovov vo verzii štandard a individual. Práve v poslednom spomenutom má záujemca možnosť prispôsobiť zariadenie a materiálové prevedenie vlastným predstavám.

 

Apartmán ECON disponuje celkovou plochou 61 m2, krytou terasou o rozlohe 20 m2 a jedným parkovacím miestom. Väčší apartmán LUX s rovnako veľkou terasou má celkovú rozlohu 83,5 m2 a 3 parkovacie miesta. Bungalov GRAND je pri rozlohe 162 m2, s dvoma terasami a 4 parkovacími miestami navrhnutý pre 6 až 8 osôb.

 

Golf Apartments Bungalows Šajdíky je určený pre všetkých, ktorí po hre či celom turnaji potrebujú súkromný priestor na oddych. Víkendové sídlo pre jednotlivcov alebo rodiny s deťmi, miesto pre firemné podujatia, biznis a šport. Jednoducho univerzálne zázemie s výhľadom na dokonalé prírodné scenérie. Samozrejme, táto ponuka je zároveň veľmi zaujímavá aj ako investícia,“ popisuje využite projektu Polačik.

 

Momentálne je v ponuke 9 bungalovov a ako tvrdí Tomáš Polačik: „Projekt zatiaľ nemá naplnenú kapacitu, no vieme sa prispôsobiť zvýšenému dopytu. Máme priestor na postavenie minimálne dvojnásobku toho, čo teraz a do budúcnosti sa tak prispôsobiť zvýšenému záujmu.

 

Viac informácií vám poskytne manažér predaja Tomáš Polačik na čísle 0917 510 134 alebo na www.golfsajdiky.sk

Read 2377 times Last modified on streda, 01 marec 2017 12:02

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

K2 Tags

K2 Login

K2 Calendar

« February 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner