02. jún 2020
Facebook
štvrtok, 06 júl 2017 14:00

Rokovanie vlády bolo zrušené, nedorozumenia si Fico s Dankom vysvetlí osobne

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 6. júla (WebNovinys.k) - Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Andrej Danko (SNS) a predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) si vzniknuté nedorozumenia vysvetlia na osobnom stretnutí v priebehu štvrtka.

Most-Híd zrušené rokovanie nekomentuje

Agentúru SITA o tom informovala riaditeľka kancelárie predsedu SNS Zuzana Škopcová po tom, čo vláda zrušila štvrtkové rokovanie vlády ako aj Koaličnej rady. Odporúčame:
Fico na oslavách sviatku Cyrila a Metoda zaútočil na Kisku pre jeho neprítomnosť Zrušené rokovania nekomentuje ani Most-Híd. Na zrušenie schôdze vlády nereagoval ani Smer-SD. Premiér Robert Fico bude mať vo štvrtok tlačovú besedu v Gabčíkove, ktorej témou bude arbitrážne rozhodnutie o vodnej elektrárni.

Dankovi nedovolili vystúpiť s prejavom

Strany nešpecifikovali, čoho sa má týkať nedorozumenie lídrov koaličných strán Smer-SD a SNS. V stredu mal však Danko záujem zúčastniť sa na cyrilometodských slávnostiach na Devíne, kde chcel vystúpiť s prejavom. Odporúčame:
Šéf parlamentu Danko chcel mať prejav na Devíne, úrad vlády to však označil za nežiadúce Ako agentúru SITA informovala Dankova hovorkyňa Zuzana Čižmáriková, z protokolu Úradu vlády SR však dostal odpoveď, že jeho prejav nie je na oslavách žiaduci a preto sa na oslavách nezúčastnil. „Prejav predsedu ako aj svoj postoj zverejnil na svojom facebookovom profile a aj facebookovom profile strany. Napriek tomu, že išlo o akciu Úradu vlády SR, osobne mu je ľúto, že na tak významnom podujatí sa nemohol aktívne zúčastniť,“ dodala Čižmáriková.

Viac k témam: Andrej Danko, Béla Bugár, koaličná rada, Most-Híd, Robert Fico, Smer-SD, SNS Slovenská národná strana, Vláda SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Rokovanie vlády bolo zrušené, nedorozumenia si Fico s Dankom vysvetlí osobne © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 202 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner