05. december 2023
Facebook
pondelok, 07 august 2017 14:00

Sulík: Danko chce možno vymeniť rezorty, lebo kradnúť na školstve je fest ťažké

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 7. augusta (WebNoviny.sk) - Vypovedaním Koaličnej zmluvy možno chce predseda NR SR a SNS Andrej Danko vymeniť ministerstvo školstva za ministerstvo vnútra, "lebo kradnúť na školstve je fest ťažké". Odporúčame:
Horúca aktualita: SNS vypovedala Koaličnú zmluvu Na svojom facebookom profile to uviedol predseda najväčšej opozičnej strany SaS Richard Sulík. "Alebo chce len väčší podiel na lupe, keďže všetky politické náklady kradnutia znáša momentálne on," dodal šéf SaS. Odporúčame:
Systém čerpania eurofondov sa nastavil za predchádzajúceho ministra, Danko bráni Plavčana Ako agentúru SITA informovala Čižmáriková, predseda parlamentu a SNS Andrej Danko vypovedal Koaličnú zmluvu podpísanú 1. septembra 2016 medzi stranami Smer-SD, SNS a Most-Híd. Ako dôvod uvádza absolútnu nevyhnutnosť prenastavenia pravidiel v koalícii, novú úpravu pomerov a vzťahov a stanovenie absolútne nových priorít, ktoré sa budú premietať v rámci procesu zostavenia nového rozpočtu, s cieľom obnovy dôvery medzi koaličnými partnermi, ako aj dôvery verejnosti ku koalícii. Odporúčame:
Vláda podľa Galka nepadne, ide len o sprosté vydieranie v nenažranej koalíciiDobrá sociálno-ekonomická situácia roku 2017 ukazuje, že je nutné sa zamerať na nové výzvy a priority, ktoré je potrebné premietnuť do koaličnej dohody a nového programového vyhlásenia vlády. Keď sa darí ekonomike štátu, musia to pocítiť aj samotní občania,“ uvádza sa vo vyhlásení. SNS zároveň navrhuje bilaterálne, resp. multilaterálne rokovania s vedením Slovenskej národnej strany o možnosti zostavenia novej Koaličnej zmluvy.

Viac k témam: Richard Sulík, Vláda SR, vypovedanie Koaličnej zmluvy
Zdroj: Webnoviny.sk - Sulík: Danko chce možno vymeniť rezorty, lebo kradnúť na školstve je fest ťažké © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 186 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner