14. júl 2024
Facebook
pondelok, 07 august 2017 14:00

Vláda podľa Galka nepadne, ide len o sprosté vydieranie v nenažranej koalícii

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 7. augusta (WebNoviny.sk) - Nemyslím si, že padne vláda, je to len sprosté vydieranie sa navzájom. Pre agentúru SITA to povedal podpredseda SaS a poslanec NR SR Ľubomír Galko na margo vypovedania Koaličnej zmluvy predsedom SNS Andrejom Dankom. Odporúčame:
Horúca aktualita: SNS vypovedala Koaličnú zmluvuPodľa mňa je táto korupčná koalícia tak strašne nenažraná, pretože vidí, že ekonomike sa darí i napriek tomuto zlodejskému spolku, že nastal čas vydierania jedným subjektom zvyšných dvoch. A teraz sa budú navzájom vydierať, aby sa ich strana a ľudia, ktorí stoja za touto stranou, teda oligarchovia a nečestní podnikatelia, mohli zúčastniť na tejto žranici," povedal Galko s tým, že tento efekt bude u všetkých troch strán. „Teraz nastane ruvačka, aby si urvali z toho čo najviac," povedal a dodal, že podľa neho vláda nepadne. Text, ktorý e-mailom poslala do tlačových agentúr šéfka Komunikačného odboru NR SR Zuzana Čižmáriková o vypovedaní Koaličnej zmluvy, už dostali od SNS aj koaliční partneri, teda Smer-SD a SNS. Agentúre SITA to potvrdili v straníckych centrálach. Predseda parlamentu a SNS Andrej Danko vypovedal Koaličnú zmluvu podpísanú 1. septembra 2016 medzi stranami Smer-SD, SNS a Most-Híd. Odporúčame:
Systém čerpania eurofondov sa nastavil za predchádzajúceho ministra, Danko bráni Plavčana Ako dôvod uvádza absolútnu nevyhnutnosť zmeny nastavenia pravidiel v koalícii, novú úpravu pomerov a vzťahov a stanovenie absolútne nových priorít, ktoré sa budú premietať v rámci procesu zostavenia nového rozpočtu s cieľom obnovy dôvery medzi koaličnými partnermi ako aj dôvery verejnosti ku koalícii. „Dobrá sociálno – ekonomická situácia roku 2017 ukazuje, že je nutné sa zamerať na nové výzvy a priority, ktoré je potrebné premietnuť do koaličnej dohody a nového programového vyhlásenia vlády. Keď sa darí ekonomike štátu, musia to pocítiť aj samotní občania,“ uvádza sa vo vyhlásení. SNS zároveň navrhuje bilaterálne, resp. multilaterálne rokovania s vedením Slovenskej národnej strany o možnosti zostavenia novej koaličnej zmluvy.

Viac k témam: Ľubomír Galko, SNS Slovenská národná strana, Vláda SR, vypovedanie Koaličnej zmluvy
Zdroj: Webnoviny.sk - Vláda podľa Galka nepadne, ide len o sprosté vydieranie v nenažranej koalícii © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 212 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner