08. december 2023
Facebook
piatok, 25 august 2017 18:00

Počas sviatkov môžu nákladné autá jazdiť po určených cestách, polícia udelila výnimku

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 25. augusta (WebNoviny.sk) - Polícia udeľuje na utorok 29. augusta a piatky 1. a 15. septembra všeobecnú výnimku pre všetky nákladné vozidlá, ktoré prichádzajú na územie Slovenska z niektorých susedných štátov a ich cieľ cesty je na území Slovenskej republiky. Podľa zákona majú nákladné vozidlá v dňoch pracovného pokoja zákaz jazdy na určených cestách. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa policajného prezídia Denisa Baloghová, niektorí vodiči nákladnej dopravy sa práve v tieto dni vracajú k rodinám po týždňoch strávených na cestách mimo domova. Odporúčame:
Foto: Polícia hľadá vodiča, ktorý zrazil malé dieťa Prezídium Policajného zboru preto posúdilo dôvody uvádzané v žiadosti Združenia cestných dopravcov o vydanie povolenia všeobecnej výnimky a výnimku vydalo. Ak si to však bezpečnosť alebo plynulosť cestnej premávky vyžiada, policajti môžu zakázať vodičovi jazdu na nevyhnutne potrebný čas alebo mu prikázať smer jazdy.

Viac k témam: nákladné autá, Polícia SR, sviatky
Zdroj: Webnoviny.sk - Počas sviatkov môžu nákladné autá jazdiť po určených cestách, polícia udelila výnimku © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 350 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner