29. november 2023
Facebook
piatok, 25 august 2017 20:00

SNS chce Richterovu hlavu, Fico spojí hlasovanie o dôvere vlády s odvolaním ministra práce

Written by 
Rate this item
(0 votes)
SNS trvá na odstúpení ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Jána Richtera. V piatok to podľa informácií agentúry SITA prezentoval na Koaličnej rade predseda SNS Andrej Danko. Ak sám neodstúpi alebo ho premiér Robert Fico neodvolá, národniari sú pripravení podporiť opozičný návrh na odvolanie Richtera, ktorá chce ministra odvolávať v parlamente. Fico v piatok na to na Koaličnej rade Dankovi povedal, že spojí návrh na odvolanie s hlasovaním o dôvere vlády. Odporúčame:
Danko prestal blúzniť a ohol chrbát, reagoval Sulík na výsledky Koaličnej rady Podľa informácií agentúry SITA, ktoré potvrdili viacerí predstavitelia koalície, Danko oznámil premiérovi, že jeho poslanci budú hlasovať za odvolanie Richtera, aj keď to bude spojené s hlasovaním o vláde. Zotrvanie Richtera bolo údajne dôvodom, prečo sa v piatok koaliční partneri nedokázali dohodnúť na podpise dodatku ku Koaličnej zmluve. Predsedovia troch vládnych strán sa v piatok po čase stretli na Koaličnej rade. Na ďalšom stretnutí sa zatiaľ nedohodli. Ani jeden z trojice predsedov o odvolávaní Richtera na tlačovej besede po rokovaní nehovoril.

Viac k témam: Andrej Danko, Ján Richter, koaličná kríza, koaličná rada, Robert Fico
Zdroj: Webnoviny.sk - SNS chce Richterovu hlavu, Fico spojí hlasovanie o dôvere vlády s odvolaním ministra práce © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 236 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner