05. december 2023
Facebook
štvrtok, 07 september 2017 17:00

Fico označil schôdzu o Richterovi za účelovú, poslanci Smeru-SD opustili rokovaciu sálu

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 7. septembra (WebNoviny.sk) - Poslanci Smeru-SD po vystúpení premiéra Roberta Fica z rokovacej sály odišli. Na mimoriadnej schôdzi k odvolávaniu ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Jána Richtera sa nezúčastnia až do záverečného hlasovania. Ako Fico uviedol, opozičná poslankyňa Natália Blahová z SaS vo svojom vystúpení neuviedla jediný dôkaz, že by sa Richter dopustil korupčného správania, z ktorého ho obviňuje. "Vláda sa zaoberala týmto návrhom o vyslovení nedôvery ministrovi v stredu na rokovaní a prijala uznesenie," povedal Fico s tým, že vláda si za Richterom stojí. Odporúčame:
Naživo: Minister Richter druhýkrát čelí odvolávaniu. Ak padne, padne aj vláda Podľa predsedu vlády Richter urobil množstvo krokov v spolupráci s políciou, rozhodol o odobratí akreditácie Čistému dňu. Fico ministrovi poďakoval za tieto za kroky. "Schôdza je absolútne účelová," povedal premiér a dodal, že opozícia schôdzu zneužíva na politické ciele. "Minister Richter je najúspešnejší minister, akého sme kedy mali," dodal Fico s tým, že výsledky v nezamestnanosti a ďalších aspektoch hovoria o kvalitách Richtera. "Odporúčam sa na tejto schôdzi nezúčastňovať," povedal Fico. Poslanci Smeru-SD sa zúčastnia až záverečného hlasovania o vyslovení nedôvery. Fico Richtera vyzval, aby selektoval, čo a od koho bude počas schôdze počúvať. Následne premiér aj predseda NR SR Andrej Danko zo sály odišli.

Viac k témam: Andrej Danko, Béla Bugár, Ján Richter, koaličná kríza, Ministerstvo práce sociálnych vecí a rodiny SR, Most-Híd, Robert Fico, Smer-SD, SNS Slovenská národná strana
Zdroj: Webnoviny.sk - Fico označil schôdzu o Richterovi za účelovú, poslanci Smeru-SD opustili rokovaciu sálu © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 222 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner