19. jún 2024
Facebook
štvrtok, 05 október 2017 16:00

Most-Híd nerobí zahraničnú politiku podľa verejnej mienky, reaguje Žitňanská na prieskum SaS

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 5. októbra (WebNoviny.sk) - Strana Most-Híd nerobí zahraničnú politiku na základe prieskumov verejnej mienky, a už vôbec nie podľa prieskumov so sugestívnymi otázkami a vopred jasnými odpoveďami. Na svojom facebookovom profile to uviedla podpredsedníčka Mosta a ministerka spravodlivosti Lucia Žitňanská. Odporúčame:
Slováci odmietajú európske jadro, ukázal prieskum Polis Slovakia pre Sulíkovu SaS Ministerka tak reaguje na prieskum, ktorý si dala vypracovať strana SaS o európskom jadre. V prieskume sa pýtali, či by ľudia súhlasili so vstupom Slovenska do jadra EÚ, aj by to bolo podmienené prijímaním migrantov, posielaním peňazí do Grécka, záchranou zahraničných bánk alebo zvyšovaním daní. "Uvedomujeme si totiž, že prežitie malých štátov v geopoliticky komplikovanom regióne, navyše v turbulentných časoch, ktoré Európu čakajú, bude závisieť od ich spojenectiev a inštitucionálnych väzieb. Od tých, ktoré už existujú, ale aj od tých, ktoré z diskusie o budúcej podobe EÚ vzídu. Je jasné, že detailné kontúry toho, ktorých konkrétnych aspektov fungovania sa budúca integrácia môže týkať, sa ešte iba rodia. V strane Most-Híd sme však presvedčení, že Slovensko sa má uchádzať o miesto pri rokovacom stole, pri ktorom sa bude nové jadro EÚ tvoriť a má sa usilovať o to, aby bolo jeho súčasťou," napísala Žitňanská na facebooku.

Viac k témam: jadro EÚ, Lucia Žitňanská, Most-Híd, prieskum, SaS Sloboda a Solidarita
Zdroj: Webnoviny.sk - Most-Híd nerobí zahraničnú politiku podľa verejnej mienky, reaguje Žitňanská na prieskum SaS © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 185 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner