25. apríl 2024
Facebook
streda, 25 október 2017 18:00

Most-Híd inicioval stiahnutie kandidátky Demkovej, ktorá sa preslávila obdivnými statusmi k Rusku

Written by 
Rate this item
(0 votes)
Z iniciatívy Mosta-Híd stiahla koalícia z kandidačnej listiny kandidátku Petru Demkovú. Tá v regionálnych voľbách kandidovala za poslankyňu vo volebnom obvode Ružinov v Bratislave. Agentúru SITA o tom informoval krajský predseda Mostu-Híd László Solymos. Demková pôsobí ako asistentka nezaradenej poslankyne NR SR Martiny Šimkovičovej. Na kandidátku ju navrhla práve strana Most-Híd. Odporúčame:
Župné voľby do VÚC 2017: Kandidáti na predsedu BSK Bratislavského samosprávneho kraja Demková sa na návrh Mosta-Híd stala kandidátkou širokej koalície zloženej zo strán Smer-SD, Most-Híd, Strana zelených, SKOK, SDKÚ a Starostovia a nezávislí kandidáti. Preslávila sa obdivnými statusmi k Rusku na sociálnej sieti. "Každý, kto kandiduje do zastupiteľstva, by mal niesť nejakú konkrétnu hodnotovú stopu. Pri tomto kandidátovi to neplatí, preto sa koalícia strán, ktorá vytvorila kandidátku do Bratislavského samosprávneho kraja, rozhodla jej kandidatúru stiahnuť," uviedol Solymos.

Viac k témam: BSK Bratislavský samosprávny kraj, Martina Šimkovičová, Most-Híd, Petra Demková, Župné voľby do VÚC 2017
Zdroj: Webnoviny.sk - Most-Híd inicioval stiahnutie kandidátky Demkovej, ktorá sa preslávila obdivnými statusmi k Rusku © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 183 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner