23. apríl 2024
Facebook
utorok, 31 október 2017 19:00

Nepočujúci kandidát Cehlárik sa vzdal kandidatúry na trnavského župana v prospech Viskupiča

Written by 
Rate this item
(0 votes)
Kandidát na predsedu Trnavského samosprávneho kraja Jaroslav Cehlárik (NEKA) odstupuje z volieb a svojim priaznivcom odporúča voliť Jozefa Viskupiča (OĽaNO, SaS, KDH, OKS, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska). Oznámenie o tom, že sa vzdáva kandidatúry, doručil v utorok do podateľne úradu Trnavského samosprávneho kraja. Historicky prvý nepočujúci kandidát na post predsedu vyššieho územného celku Cehlárik skonštatoval, že treba zodpovedne rozmýšľať, ako ďalej nasmerovať Trnavský samosprávny kraj, pričom nie je dobré trieštiť sily. ,,Náš program je podobný, verím, že sa podarí uspieť pánovi Viskupičovi, keď nebudeme trieštiť sily. Mojich podporovateľov prosím, aby neboli sklamaní a odovzdali mu svoj hlas,“ uviedol Cehlárik. Odporúčame:
Jozef Bobík je tretím kandidátom, ktorý vzdal boj o miesto košického župana Viskupič sľúbil, že si z programu Cehlárika osvojí jeho priority zo sociálnej oblasti, školstva a cestovného ruchu. Podľa jediného zverejneného prieskumu verejnej mienky nemal Cehlárik veľkú šancu v nadchádzajúcich voľbách v Trnavskom samosprávnom kraji uspieť. O post predsedu Trnavského samosprávneho kraja sa bude vo voľbách 4. novembra uchádzať József Berényi (SMK – MKP), Tibor Mikuš (NEKA), Márius Novák (Nový parlament), Konrád Rigó (Most – Híd) a Jozef Viskupič (OĽaNO, SaS, KDH, OKS, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska).

Viac k témam: Jaroslav Cehlárik, Jozef Viskupič, TTSK Trnavský samosprávny kraj, Župné voľby do VÚC 2017
Zdroj: Webnoviny.sk - Nepočujúci kandidát Cehlárik sa vzdal kandidatúry na trnavského župana v prospech Viskupiča © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 325 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner