23. apríl 2024
Facebook
utorok, 31 október 2017 19:00

Jozef Bobík je tretím kandidátom, ktorý vzdal boj o miesto košického župana

Written by 
Rate this item
(0 votes)
Až v utorok podal nezávislý kandidát na predsedu Košického samosprávneho kraja Jozef Bobík z Michaloviec oficiálne a písomne oznámenie Volebnej komisii Košického samosprávneho kraja, že sa vzdáva kandidatúry. Spôsobil tým isté napätie vo volebnej komisii, ktorá musí túto okolnosť oznámiť nielen na ministerstvo vnútra a štatistickému úradu, ale informáciu musia oficiálnou cestou dostať aj všetky obvodné a okrskové volebné komisie v kraji. Bobík je v poradí tretím kandidátom na predsedu KSK, ktorý sa vzdal. Už 6. októbra strana Nezávislosť a Jednota oznámila volebnej komisii, že sťahuje svojho kandidáta Adama Šepetku a 19. októbra sa vzdal kandidatúry Ján Struk, ktorého nominovala Strana moderného Slovenska. Odporúčame:
Očovan nedoručil protikorupčnú zmluvu, strana NAJ ho stiahla z volieb banskobystrického župana Pre voľby predsedu bolo pôvodne zaregistrovaných 15 kandidátov. V sobotu 4. novembra si môžu voliči vyberať spomedzi dvanástich kandidátov.

Viac k témam: Jozef Bobík, KSK Košický samosprávny kraj, Župné voľby do VÚC 2017
Zdroj: Webnoviny.sk - Jozef Bobík je tretím kandidátom, ktorý vzdal boj o miesto košického župana © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 317 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner