13. apríl 2024
Facebook
štvrtok, 02 november 2017 16:00

Na župné voľby v Banskobystrickom kraji sú pripravené aj špeciálne policajné útvary

Written by 
Rate this item
(0 votes)
Polícia v Banskobystrickom kraji zvýši dohľad počas konania volieb do orgánov samosprávnych krajov vyhlásených na sobotu 4. novembra 2017. Odporúčame:
Kampaň pre voľby do VÚC 2017 končí, začína sa moratórium „Prijali sme potrebné bezpečnostné opatrenia, aby nedošlo k narušeniu verejného poriadku. Policajné hliadky budú venovať zvýšenú pozornosť objektom, v ktorých sa nachádzajú volebné miestnosti okrskových volebných komisií a okresné volebné komisie,“ informovala agentúru SITA hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici Mária Faltániová. V mestách a obciach budú podľa hovorkyne dohliadať na verejný poriadok nielen motorizované, ale aj pešie policajné hliadky. V teréne budú aj príslušníci kriminálnej polície. V prípade potreby je polícia pripravená nasadiť špeciálne policajné útvary i pyrotechnikov. Odporúčame:
Ortopéd z nitrianskej nemocnice vzal úplatok už dvakrát, polícia ho sledovala niekoľko mesiacov „Príslušníci Policajného zboru budú úzko spolupracovať aj s predsedami príslušných volebných komisií,“ dodala Faltániová. Polícia vyzýva občanov, aby akékoľvek poznatky smerujúce k prípadom možného narušenia prípravy a priebehu volieb bezodkladne oznámili na najbližší útvar Policajného zboru, alebo na číslo 158.

Viac k témam: BBSK Banskobystrický samosprávny kraj, Polícia SR, Župné voľby do VÚC 2017
Zdroj: Webnoviny.sk - Na župné voľby v Banskobystrickom kraji sú pripravené aj špeciálne policajné útvary © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 153 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner