25. apríl 2024
Facebook
nedeľa, 05 november 2017 09:00

V Trnavskom kraji budú zasadať prevažne nezávislí poslanci, vládne strany aj Kotlebovci pohoreli

Written by 
Rate this item
(0 votes)
Zastupiteľstvo Trnavského samosprávneho kraja bude podľa neoficiálnych výsledkov volieb zložené z pätnástich nezávislých poslancov, 13 poslancov bude reprezentovať SMK, 11 koalíciu vedenú OĽaNO a jedného poslanca bude mať vládna strana Smer - SD. S Strany Most – Híd a SNS vyšli v Trnavskom kraji naprázdno, rovnako pohoreli aj Kotlebovci. V okrese Piešťany im nepomohli ani poslanci Národnej rady SR Martin Beluský alebo Stanislav Drobný, obaja skončili hlboko pod čiarou. Okres Dunajská Streda bude v krajskom parlamente zastupovať osem poslancov za SMK, okres Galanta päť poslancov zaSMK, jeden poslanec za Smer – SD a jeden za koalíciu vedenú OĽaNO. Okres Hlohovec budú zastupovať dvaja nezávislí a jeden poslanec za OĽaNO, okres Piešťany štyria nezávislí a jeden poslanec za OĽaNO. Odporúčame:
Online: Slováci rozhodli o županoch, niektoré volebné miestnosti zostali otvorené aj po 22:00 Z okresu Senica sa do krajského parlamentu dostali traja poslanci za OĽaNO a dvaja nezávislí, okres Skalica bude reprezentovať trojica nezávislých poslancov. Z okresu Trnava sa do zastupiteľstva dostali piati poslanci za OĽaNO a štyria nezávislí. Za nového predsedu Trnavského samosprávneho kraja si voliči vybrali Jozefa Viskupiča, ktorý reprezentoval koalíciu OĽaNO, SaS, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola.

Viac k témam: TTSK Trnavský samosprávny kraj, Župné voľby do VÚC 2017
Zdroj: Webnoviny.sk - V Trnavskom kraji budú zasadať prevažne nezávislí poslanci, vládne strany aj Kotlebovci pohoreli © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 164 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner