27. október 2020
Facebook
piatok, 20 apríl 2018 10:00

Kto bude nový minister vnútra? V strane Smer-SD sa spomínajú tri mená

Written by 
Rate this item
(0 votes)
V Smere sú podľa informácií agentúry SITA traja kandidáti na ministra vnútra. Premiér Peter Pellegrini preferuje, aby sa novým ministrom stal súčasný generálny manažér Smeru Viktor Stromček. Ten pôsobil ako štátny tajomník na ministerstve dopravy. Podľa informácií agentúry SITA Stromček sa pozná s vplyvným nitrianskym podnikateľom Norbertom Bödörom. Odporúčame:
Premiér Pellegrini informoval poslancov o svojich príjmoch, dohady o majetku označil za pseudokauzu V hre je stále aj meno štátnej tajomníčky v rezorte vnútra Denisy Sakovej, ktorú v roku 2017 videl predseda Smeru ako nastupujúcu generáciu v Smere-SD. Najnovšie sa však skloňuje aj meno bývalého ministra spravodlivosti Tomáša Boreca. Ministrom bol v rokoch 2012 – 1016. V súčasnosti vedie Slovenskú advokátsku komoru. Ako o novom prezidentovi Policajného zboru SR sa v Smere podľa informácií agentúry SITA hovorí o doterajšom riaditeľovi Kriminálneho úradu, ktorým bol Ľudovít Makó. Pôvodne mal prebrať funkciu prvého viceprezidenta Policajného zboru SR.

Viac k témam: Denisa Saková, Ľudovít Makó, ministerstvo vnútra SR, Polícia SR, Tomáš Borec, Viktor Stromček, Vláda SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Kto bude nový minister vnútra? V strane Smer-SD sa spomínajú tri mená © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 125 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner