24. október 2020
Facebook
streda, 25 apríl 2018 17:00

Strana Smer-SD bude mať snem, delegáti majú meniť stanovy

Written by 
Rate this item
(0 votes)
Strana Smer-SD má vo štvrtok na sneme zúžiť počet členov predsedníctva, ktoré nahradí užšie vedenie. Po novom by zrušili rokovania užšieho vedenia a zostalo by iba predsedníctvo.

Rokovania budú operatívnejšie

„Dospelo sa k tomu, že treba dvojkomorový orgán, ktorým bolo užšie vedenie a predsedníctvo zmeniť na jeden operatívnejší. Je prirodzené, že sa zúži v predsedníctve počet osôb. Pokiaľ viem, návrh je, aby bolo v predsedníctve 15 osôb,“ povedal v stredu novinárom bývalý generálny manažér Smeru Ján Richter. Predsedníctvo malo doteraz približne 40 členov. Odporúčame:
Fico deklaroval zvyšovanie platov, vyzdvihol vládu za konsolidáciu financií a sociálne cítenie Podľa krajskej predsedníčky strany v Banskej Bystrici Ľubice Laššákovej budú rokovania operatívnejšie, keďže sa bude schádzať menší počet ľudí. Zároveň novinárom povedala, že tí, ktorí prídu o členstvo v predsedníctve, sú s tým vyrovnaní.

Snem bude v Častej Papierničke

V utorok predseda Smeru Robert Fico avizoval, že na pracovnom sneme budú riešiť predovšetkým zefektívnenie jednotlivých činností strany. „Prichádzame navyše s návrhom na razantnú zmenu stanov. Chceme, aby zostalo iba predsedníctvo strany v menšom personálnom obsadení. O tomto všetkom však budeme informovať vo štvrtok. Tieto zmeny budú reflektovať na to, že je hektická doba a každá moderná politická strana na ňu musí nejakým spôsobom reagovať," priblížil témy pracovného snemu Fico. Snem sa bude konať v účelovom zariadení NR SR v Častej Papierničke.

Viac k témam: Ján Richter, Ľubica Laššáková, Robert Fico, Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk - Strana Smer-SD bude mať snem, delegáti majú meniť stanovy © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 78 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner