26. september 2020
Facebook
piatok, 01 február 2019 11:00

Muž sa chcel obesiť na elektrickom kábli, po presviedčaní vbehla na balkón polícia

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA/DETVA 1. februára (WebNoviny.sk) - Policajti zachraňovali 50-ročného muža, ktorý sa v obci v Detvianskom okrese chcel obesiť. Keď dorazila hliadka, muž stál na vonkajšej strane balkóna a okolo krku mal elektrický kábel priviazaný o zábradlie.

Presviedčanie nepomáhalo

Ako polícia informovala na sociálnej sieti, presviedčanie nepomáhalo a tak policajti vbehli na balkón, chytili ho za oblečenie a predlaktie. Pokúšal sa im vyšmyknúť a vrchná časť oblečenia sa mu vyzliekla. Jeden z policajtov ho držal za ruky a druhý mu zatiaľ zložil z krku kábel. Brániaci sa muž sa im vytrhol a spadol na zem z výšky približne 180 centimetrov.

Dôvodom bola aj závislosť

Po páde sa sám postavil na nohy a nemal žiadne viditeľné zranenia. Následne sa o neho postarali záchranári. Príčinou jeho rozhodnutia bola okrem iného aj závislosť od alkoholu, z ktorej sa už v týchto dňoch lieči. Každý má niekedy ťažké obdobie a potrebuje pomoc. V prípade osobných problémov je možné obrátiť sa aj na linky 116 111 a 055/ 622 2323.

Viac k témam: policajný zásah, polícia, samovražda, záchranári
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž sa chcel obesiť na elektrickom kábli, po presviedčaní vbehla na balkón polícia © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 114 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner