Print this page
piatok, 01 február 2019 16:00

Video: V Trnave uzavrú Mikovíniho ulicu, vodičov budú usmerňovať aj policajti

Written by 
Rate this item
(0 votes)
Polícia je v súvislosti s plánovanou uzávierkou Mikovíniho ulice v Trnave pripravená v kritických bodoch riešiť situáciu dopravnými hliadkami, ktoré budú usmerňovať a riadiť dopravu. Mikovíniho ulicu uzatvoria v pondelok 4. februára o 7:00 na tri mesiace, dôvodom je rekonštrukcia mosta.

Kamióny využijú obchádzku

Opatrenia v doprave budeme riešiť podľa aktuálneho vývoja. Vodičov už teraz žiadame, aby sa na dopravné obmedzenia s predstihom pripravili a prepravu autom si plánovali tak, aby ich to čo najmenej obmedzovalo v bežnom živote,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Martina Kredatusová na sociálnej sieti. Mikovíniho ulica sa nachádza v priemyselnej časti mesta, využíva ju najmä kamiónová doprava. Tieto vozidlá dopravné značenie usmerní na obchádzkovú trasu, polícia očakáva najmä enormné zaťaženie Zelenečskej ulice.

Plánované ukončenie

Mesto Trnava začalo s rekonštrukciou Mikovíniho ulice ešte na jeseň minulého roka. Zákazku za viac ako milión eur získala stavebná spoločnosť z Trnavy, na práce má podľa zmluvy sedem mesiacov. Mikovíniho ulica bude obnovená od Zelenečskej po križovanie s Priemyselnou ulicou, čo je zhruba polovica jej kilometrovej dĺžky. Súčasťou prác bude aj rekonštrukcia mosta ponad tok Trnávky, ktorá sa začína v pondelok. Obnovenie dopravy na tejto ulici je naplánované na 3. mája.

Viac k témam: polícia, rekonštrukcia ciest, uzávierka
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: V Trnave uzavrú Mikovíniho ulicu, vodičov budú usmerňovať aj policajti © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 102 times
Super User

Latest from Super User

Media

NULL

Image Gallery

NULL