14. október 2019
Facebook
štvrtok, 14 február 2019 10:00

Zmenili čas odvozu komunálneho odpadu v Bratislave, dôvodom sú dopravné obmedzenia

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 14. februára (WebNoviny.sk) - Bratislavská mestská spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) mení časový harmonogram väčšiny odvozov odpadu v súvislosti s dopravnými obmedzeniami, ktoré od 15. februára čakajú Bratislavu.

Odvoz začne o dve hodiny skôr

Dopravné obmedzenia totiž podľa hovorkyne spoločnosti Beáty Humenikovej môžu spôsobiť až dvojhodinové zdržanie vozidiel, keďže budú uzavreté zjazdy z Prístavného mosta smerom na Slovnaft, teda aj do spaľovne odpadu vo Vlčom hrdle. OLO z tohto dôvodu posúva výjazd zberných vozidiel zo 6:00 na 4:00 ráno. „V praxi to znamená, že spoločnosť OLO začne vykonávať odvoz odpadu v hlavnom meste už od 4:00 ráno. Tento posun umožní zberným vozidlám vykonať minimálne prvý odvoz odpadu do začiatku rannej dopravnej špičky,“ vysvetlila Humeniková.

Presunuté stanovištia zberných nádob

Majiteľov a správcov domov OLO v tejto súvislosti žiada o sprístupnenie zberných nádob vždy deň pred plánovaným odvozom. Pre uzavretie ulice Mlynské nivy budú vozidlá OLO oprávnené využívať Páričkovu ulicu s výnimkou časti ulíc Revúcka a Pavlovova. Tam sa dočasne posunú stanovištia zberných nádob do tesnej blízkosti Páričkovej ulice. Prevádzka zberného dvora OLO na Starej Ivanskej ceste 2 bude bez zmeny.

Viac k témam: dopravné obmedzenia, komunálny odpad, OLO Odvoz a likvidácia odpadu
Zdroj: Webnoviny.sk - Zmenili čas odvozu komunálneho odpadu v Bratislave, dôvodom sú dopravné obmedzenia © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 92 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner