27. máj 2020
Facebook
štvrtok, 28 február 2019 15:00

Krajská knižnica v Nitre odpustí čitateľom sankcie a umožní im aj registráciu zadarmo

Written by 
Rate this item
(0 votes)
Krajská knižnica Karola Kmeťka v Nitre sa sériou podujatí zapojí do Týždňa slovenských knižníc. Od 4. do 8. marca pripravuje čítanie rozprávok, prednášky, besedy aj výstavy.

Registrácia zadarmo

V utorok 5. marca bude deň otvorených dverí, v rámci ktorého ponúkne knižnica možnosť využiť bezplatnú registráciu. Ak niekto v tento deň prísť nestihne, môže ešte využiť akciu 1+1, ktorá bude 7. marca – jeden z dvojice, ktorá sa príde spoločne zaregistrovať, to bude mať zadarmo. Generálny upomienkový pardon bude 6. marca. Všetkým, ktorí nevrátili knihy v termíne, odpustí knižnica sankčné poplatky za upomienky.

Čítanie rozprávok pre deti

Ako informovala Krajská knižnica Karola Kmeťka, počas Týždňa slovenských knižníc pripravuje napríklad besedu s včelárom o mede, tréning pamäte pre seniorov či autorskú besedu s Miroslavom Eliášom. Na deti čaká čítanie rozprávok Tri víly na salaši a Červená čiapočka a tiež bábková dramatizácia rozprávky O vznešenej zaľúbenej žabe. Peter Bakay bude prednášať o rukopise a pripravené sú aj dve výstavy prác zdravotne postihnutých. V rámci Knižničnej kvapky krvi môžu prísť dobrovoľníci darovať krv 4. marca od 8:00 do 11:00.

Viac k témam: knižnica
Zdroj: Webnoviny.sk - Krajská knižnica v Nitre odpustí čitateľom sankcie a umožní im aj registráciu zadarmo © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 109 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner