30. máj 2020
Facebook
utorok, 12 marec 2019 18:00

Foto: Policajti zastavili Patrika v poškodenom aute, našli nielen neznámu kryštalickú látku

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 12. marca (WebNoviny.sk) - Papierové skladačky a striekačky s neznámymi látkami odovzdal policajtom vodič a štyria spolujazdci z auta, ktoré v nedeľu ráno jazdilo po bratislavskej Gagarinovej ulici. Neskôr drogový pes našiel ďalšie skladačky s neznámou kryštalickou látkou.

Posádka sa správala nepredvídateľne

Mazda, ktorá mala evidenčnú značku Dolný Kubín, mala rozbitý nárazník, rozdielne pneumatiky a z auta vytekal olej. Polícia preto auto zastavila a 27-ročného vodiča Patrika M. z Námestova skontrolovali. On ako aj štyria spolujazdci mali problém komunikovať a správali sa nepredvídateľne, informovala ďalej bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Našli neznámu kryštalickú látku

Posádka auta vydala papierové skladačky a striekačky s neznámymi látkami po poučení od polície, po súhlase od prokurátora na prehliadku vozidla označil služobný pes vycvičený na vyhľadávanie omamných látok prítomnosť ďalších papierových skladačiek s neznámou kryštalickou látkou. Všetok zaistený materiál bol zaslaný na expertízne skúmanie. Polícia už obvinila 27-ročného Patrika z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Obvinený sa odmietol podrobiť lekárskemu vyšetreniu na zistenie prítomnosti omamných látok v tele. V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok. Zadržali mu vodičský preukaz. Podozrením z drogovej trestnej činnosti sa zaoberá odbor kriminálnej polície. Policajný vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Viac k témam: drogy, pes, polícia
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Policajti zastavili Patrika v poškodenom aute, našli nielen neznámu kryštalickú látku © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 153 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner