15. júl 2019
Facebook
pondelok, 15 apríl 2019 15:00

ZSSK počas veľkonočného obdobia posilní 27 vlakov InterCity

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 15. apríla (WebNoviny.sk)

  • Vlaky InterCity budú posilnené o 29 vozňov
  • ZSSK vypraví aj 2 mimoriadne rýchliky a 18 posilových vlakov
  • Aktuálny prehľad obsadenosti počas najbližších dní
Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) posilňuje dopravu v súvislosti s nadchádzajúcimi veľkonočnými sviatkami. Dohromady budú vypravené 2 mimoriadne rýchliky, 18 posilových vlakov a posilnených bude aj 27 vlakov InterCity o 29 vozňov. Prvý mimoriadny rýchlik R 11609 (Bratislava hl. st. 13:49 – Košice 19:46) pôjde v stredu 17. 4. 2019. Opačným smerom sa cestujúci môžu odviezť v utorok 23. 4. 2019 druhým mimoriadnym vlakom R 11610 (Košice 14:14 – Bratislava hl. st. 20:16). Oba mimoriadne rýchliky, do ktorých je možné zakúpiť si miestenky, budú zostavené z 10 vozňov 2. triedy. Posilové vlaky, ktoré sú zapracované v aktuálne platnom cestovnom poriadku, budú premávať od štvrtka 18. apríla do pondelka 22. apríla 2019. Cestovný poriadok mimoriadnych vlakov a kompletný prehľad posilových vlakov nájdete tu à https://www.slovakrail.sk/sk/aktuality/velka-noc-sa-opaet-nesie-v-znameni-posilnenej-dopravy.html. Okrem toho ZSSK posilní aj 27 pravidelných vlakov InterCity spolu o 29 vozňov, a to nasledovne: utorok 16. apríla 2019 IC 45 (Wien Hbf 14:37 – Košice 20:42) o 1 vozeň 2. triedy streda 17. apríla 2019
  • IC 523 (Bratislava hl. st. 11:59 – Košice 16:48) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 45 (Wien Hbf 14:37 – Košice 20:42) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 520 (Košice 05:12 – Bratislava hl. st. 10:00) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 522 (Košice 11:12 – Bratislava hl. st. 16:02) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 524 (Košice 17:12 – Bratislava hl. st. 22:00) o 1 vozeň 2. triedy
štvrtok 18. apríla 2019
  • IC 521 (Bratislava hl. st. 06:01 – Košice 10:48) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 523 (Bratislava hl. st. 11:59 – Košice 16:48) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 45 (Wien Hbf 14:37 – Košice 20:42) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 525 (Bratislava hl. st. 18:01 – Košice 22:48) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 44 (Košice 07:11 – Wien Hbf 13:22) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 524 (Košice 17:12 – Bratislava hl. st. 22:00) o 1 vozeň 2. triedy
piatok 19. apríla 2019
  • IC 521 (Bratislava hl. st. 06:01 – Košice 10:48) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 523 (Bratislava hl. st. 11:59 – Košice 16:48) o 2 vozne 2. triedy
  • IC 45 (Wien Hbf 14:37 – Košice 20:42) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 520 (Košice 05:12 – Bratislava hl. st. 10:00) o 2 vozne 2. triedy
  • IC 44 (Košice 07:11 – Wien Hbf 13:22) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 522 (Košice 11:12 – Bratislava hl. st. 16:02) o 1 vozeň 2. triedy
pondelok 22. apríla 2019
  • IC 45 (Wien Hbf 14:37 – Košice 20:42) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 44 (Košice 07:11 – Wien Hbf 13:22) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 524 (Košice 17:12 – Bratislava hl. st. 22:00) o 1 vozeň 2. triedy
utorok 23. apríla 2019
  • IC 523 (Bratislava hl. st. 11:59 – Košice 16:48) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 45 (Wien Hbf 14:37 – Košice 20:42) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 44 (Košice 07:11 – Wien Hbf 13:22) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 524 (Košice 17:12 – Bratislava hl. st. 22:00) o 1 vozeň 2. triedy
streda 24. apríla 2019
  • IC 523 (Bratislava hl. st. 11:59 – Košice 16:48) o 1 vozeň 2. triedy
  • IC 520 (Košice 05:12 – Bratislava hl. st. 10:00) o 1 vozeň 2. triedy
S ohľadom na technické možnosti budú operatívne posilňované vybrané pravidelné vlaky kategórií IC, Ex, R, RR, REX a Os. ZSSK vzhľadom na zvýšený záujem o cestovanie v tomto období odporúča cestujúcej verejnosti, aby si cestovné doklady zaobstarala v dostatočnom časovom predstihu. Cestovné lístky a rezervácie miesta si cestujúci môžu zakúpiť nielen v pokladniciach ZSSK, ale pohodlne aj prostredníctvom nového responzívneho e-shopu či mobilnej aplikácie Ideme vlakom. V záujme osobného komfortu odporúčame cestujúcim aj zabezpečenie miesteniek, hoci väčšina vlakov ZSSK nie je povinne miestenková. Obsadenosť vybraných vlakov počas veľkonočného obdobia (údaje aktuálne k 15. 04. 2019, uvádzame obsadenosť na 50 a viac %): utorok 16. apríla 2019
vlak východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod obsadenosť
IC 45 Wien Hbf 14:37 – Košice 20:42 60 %
EC 283 Metropolitan Slovenská strela Praha hl. n. 17:50 – Bratislava hl. st. 21:50 68 %
IC 525 Bratislava hl. st. 18:01 – Košice 22:48 50 %
R 615 Zemplín Bratislava-N. Mesto 22:16 – Humenné 06:33 59 %
streda 17. apríla 2019
vlak východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod obsadenosť
R 603 PSS LIŠIAK Bratislava hl. st. 08:13 – Košice 13:53 51 %
IC 523 Bratislava hl. st. 11:59 – Košice 16:48 74 %
R 607 ANDREA SHOP.SK Bratislava hl. st. 12:13 – Košice 17:53 50 %
R 609 Spišan Bratislava hl. st. 14:13 – Košice 19:53 59 %
IC 45 Wien Hbf 14:37 – Košice 20:42 99 %
R 611 FIXINELA Bratislava hl. st. 16:13 – Košice 21:53 71 %
EC 283 Metropolitan Slovenská strela Praha hl. n. 17:50 – Bratislava hl. st. 21:50 92 %
IC 525 Bratislava hl. st. 18:01 – Košice 22:48 98 %
R 615 Zemplín Bratislava-N. Mesto 22:16 – Humenné 06:33 94 %
štvrtok 18. apríla 2019
vlak východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod obsadenosť
IC 521 Bratislava hl. st. 06:01 – Košice 10:48 75 %
R 601 HORALKY SEDITA Bratislava hl. st. 06:13 – Košice 11:53 79 %
R 604 Dargov Košice 08:07 – Bratislava hl. st. 13:47 63 %
R 603 PSS LIŠIAK Bratislava hl. st. 08:13 – Košice 13:53 91 %
R 605 Dargov Bratislava hl. st. 10:13 – Košice 15:53 93 %
IC 523 Bratislava hl. st. 11:59 – Košice 16:48 97 %
R 607 ANDREA SHOP.SK Bratislava hl. st. 12:13 – Košice 17:53 57 %
R 609 Spišan Bratislava hl. st. 14:13 – Košice 19:53 63 %
IC 45 Wien Hbf 14:37 – Košice 20:42 99 %
R 611 FIXINELA Bratislava hl. st. 16:13 – Košice 21:53 68 %
EC 283 Metropolitan Slovenská strela Praha hl. n. 17:50 – Bratislava hl. st. 21:50 100 %
IC 525 Bratislava hl. st. 18:01 – Košice 22:48 98 %
R 615 Zemplín Bratislava-N. Mesto 22:16 – Humenné 06:33 96 %
R 801 Poľana (južná trasa) Bratislava-Nové Mesto 22:34 – Prešov 07:42 58 %
piatok 19. apríla 2019
vlak východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod obsadenosť
IC 521 Bratislava hl. st. 06:01 – Košice 10:48 88 %
R 601 HORALKY SEDITA Bratislava hl. st. 06:13 – Košice 11:53 74 %
R 603 PSS LIŠIAK Bratislava hl. st. 08:13 – Košice 13:53 99 %
R 605 Dargov Bratislava hl. st. 10:13 – Košice 15:53 85 %
IC 523 Bratislava hl. st. 11:59 – Košice 16:48 67 %
nedeľa 21. apríla 2019
vlak východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod obsadenosť
EN 444 Bohemia Košice 20:26 – Praha hl. n. 06:16     53 %
pondelok 22. apríla 2019
vlak východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod obsadenosť
R 606 Liptov Košice 10:07 – Bratislava hl. st. 15:47 67 %
IC 522 Košice 11:12 – Bratislava hl. st. 16:02 95 %
R 608 Spišan Košice 12:07 – Bratislava hl. st. 17:47 77 %
R 17612 Šarišan Humenné 14:06 – Bratislava hl. st. 21:04 52 %
R 610 izlato.sk Košice 14:07 – Bratislava hl. st. 19:47 52 %
IC 524 Košice 17:12 – Bratislava hl. st. 22:00 72 %
EC 283 Metropolitan Slovenská strela Praha hl. n. 17:50 – Bratislava hl. st. 21:50 78 %
EN 442 Slovakia Humenné 19:46 – Praha hl. n. 07:31 72 %
EN 444 Bohemia Košice 20:26 – Praha hl. n. 06:16 87 %
R 800 Poľana (južná trasa) Prešov 21:12 – Bratislava-Nové Mesto 06:02 58 %
R 614 Zemplín Humenné 21:54 – Bratislava-N. Mesto 06:51 75 %
  utorok 23. apríla 2019
vlak východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod obsadenosť
IC 44 Košice 07:11 – Wien Hbf 13:22 53 %
R 604 Dargov Košice 08:07 – Bratislava hl. st. 13:47 65 %
R 606 Liptov Košice 10:07 – Bratislava hl. st. 15:47 77 %
IC 522 Košice 11:12 – Bratislava hl. st. 16:02 84 %
R 608 Spišan Košice 12:07 – Bratislava hl. st. 17:47 72 %
R 610 izlato.sk Košice 14:07 – Bratislava hl. st. 19:47 61 %
EN 442 Slovakia Humenné 19:46 – Praha hl. n. 07:31 50 %
EN 444 Bohemia Košice 20:26 – Praha hl. n. 06:16 61 %
R 614 Zemplín Humenné 21:54 – Bratislava-N. Mesto 06:51 64 %
Inzercia

Viac k témam: cestovný poriadok, InterCity, Veľká noc, vlaky, ZSSK, ZSSK Železničná spoločnosť Slovensko
Zdroj: Webnoviny.sk - ZSSK počas veľkonočného obdobia posilní 27 vlakov InterCity © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 54 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner