20. jún 2019
Facebook
streda, 17 apríl 2019 16:00

Nitrania sa musia počas veľkonočných sviatkov pripraviť na zmeny v cestovných poriadkoch

Written by 
Rate this item
(0 votes)

NITRA 17. apríla (WebNoviny.sk) - Cestovné poriadky autobusov mestskej i prímestskej dopravy v Nitre prispôsobia počas veľkonočných sviatkov zmeneným potrebám cestujúcich.

Autobusové spoje

Ako informovala riaditeľka pre obchod a komunikáciu spoločnosti Arriva Petra Helecz, autobusy budú vo štvrtok 18. apríla a v utorok 23. apríla premávať ako v pracovný deň počas prázdnin. Na Veľký piatok 19. apríla, Veľkonočnú nedeľu 21. apríla a Veľkonočný pondelok 22. apríla pôjdu spoje ako v nedeľu a vo sviatok. V sobotu 20. apríla budú autobusy jazdiť podľa cestovných poriadkov na sobotu.

Vlakové spojenie s Prahou

Zmeny čakajú aj cestujúcich pri priamom vlakovom spojení Nitry s Prahou cez Trenčín. Vo štvrtok 18. apríla pôjde vlak ako počas piatku, na Veľký piatok podľa sobotňajšieho cestovného poriadku a počas Bielej soboty a Veľkonočnej nedele ako vo všedný deň. Na Veľkonočný pondelok budú vlaky premávať ako v nedeľu. „Prípadné zvýšenie kapacity vlakových súprav budeme riešiť operatívne podľa potrieb cestujúcich,“ uviedla Helecz.

Viac k témam: autobusová doprava, vlaková doprava
Zdroj: Webnoviny.sk - Nitrania sa musia počas veľkonočných sviatkov pripraviť na zmeny v cestovných poriadkoch © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 41 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner