14. október 2019
Facebook
streda, 09 október 2019 09:00

Sloboda a solidarita prichádza o 30 členov, strana sa podľa nich zmenila a stratila morálny kompas

Written by 
Rate this item
(0 votes)

9.10.2019 (Webnoviny.sk) - Odchod zo strany Sloboda a Solidarita v stredu oznámilo zhruba tridsať jej členov a s veľkou pravdepodobnosťou pribudnú ďalší.

Neprecitol dostatočný počet členov

Uvádza sa to na facebookovej stránke Demokratického jadra SaS. K Jane Kiššovej a Vladimírovi Slobodovi sa pridali aj ďalší. „Strana SaS sa totiž zmenila. Stratila morálny kompas. Nedokázali sme tomu zabrániť, pretože ešte neprecitol dostatočný počet členov. Je nám to veľmi ľúto," napísali členovia názorovej platformy SaS v statuse.

Galko cíti sklamanie

Ľubomír Galko na svojom facebookovom profile reagoval, že pociťuje sklamanie z toho, kam sa strana, ktorú pred desiatimi rokmi spoluzakladal, dostala. „Šiel som do politiky bojovať proti korupcii a pomôcť zlepšiť život ľuďom na Slovensku. Dnes na tieto ušľachtilé ciele nevidím v SaS pre mňa priestor. Či budem pokračovať v politike niekde inde alebo s ňou definitívne skončím sa rozhodnem v blízkej budúcnosti, zatiaľ sú všetky možnosti otvorené. Je mi ľúto, že naši voliči museli byt svedkami rozkolu a rozpadu SaS v priamom prenose," podotkol.

Viac k témam: kríza
Zdroj: Webnoviny.sk - Sloboda a solidarita prichádza o 30 členov, strana sa podľa nich zmenila a stratila morálny kompas © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 9 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner