02. marec 2024
Facebook
štvrtok, 28 september 2023 18:00

Strelca v Dúbravke zneškodnilo šesť rán, Hamran vyzdvihol prácu policajných hliadok (video+foto)

Written by 
Rate this item
(0 votes)

28.9.2023 (SITA.sk) -

  • aktualizované 28. septembra, 13:01
Policajný prezident Štefan Hamran vyzdvihol promptnosť hliadok, ktoré zasahovali pri nočnej streľbe v bratislavskej Dúbravke.

Šesť rán zo zbrane

Policajt, ktorý eliminoval strieľajúceho páchateľa, pôsobí na danom obvodnom oddelení len dva a pol mesiaca. Páchateľa zneškodnil šiestimi ranami zo zbrane. Aby verejnosť predišla šíreniu dezinformácií, dodáva, že spomínaný útok sa stal 52 minút po polnoci, v tom čase už prvá policajná hliadka bola na mieste a počula výbuch. Predpokladá sa, že ten spôsobila zábavná pyrotechnika. Zobraziť fotogalériu k článku:
Streľba v Dúbravke (fotografie) Podľa policajného prezidenta bola 59 minút po polnoci na miesto činu vyslaná ďalšia hliadka a šesť minút po jednej hodine ráno bola osoba eliminovaná.
V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Mal čistý register trestov

Hamran ďalej informoval, že páchateľ mal čistý register trestov a považuje jeho konanie za skratové. „Za celý kalendárny rok v oblasti, v ktorej sa stal skutok, evidujeme deväť nahlásení použitia zábavnej pyrotechniky. Až na jeden prípad nám nikdy neoznačili osobu či konkrétny byt, v ktorom by sa mohla používať. V auguste nám však jedna poškodená uviedla, že možno jeden konkrétny byt by to mohol byť. My sme to začali preverovať," uviedol policajný prezident. Taktiež dodáva, že v byte našli päť legálne držaných strelných zbraní, ktoré vlastnil otec páchateľa.

Viac k témam: Policajný prezident, Streľba v bratislavskej Dúbravke
Zdroj: SITA.sk - Strelca v Dúbravke zneškodnilo šesť rán, Hamran vyzdvihol prácu policajných hliadok (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 30 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner