21. jún 2024
Facebook
nedeľa, 01 október 2023 13:00

Ďuriš Nicholsonová sa ospravedlnila voličom, za skutočne prepadnuté však považuje hlasy pre Matoviča

Written by 
Rate this item
(0 votes)

1.10.2023 (SITA.sk) - Cesta do pekla je často dláždená dobrými úmyslami. Skonštatovala to predsedníčka strany Jablko a kandidátka strany Demokrati Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá sa zároveň ospravedlnila voličom. „Považujem za nutné, dôležité a správne poslať demokratickej menšine voličov moje bezvýznamné „prepáčte“. Ospravedlňujem sa,“ uviedla.

Skutočná správa o Slovensku

Zároveň dodala, že na zozname osobností s najvyšším počtom krúžkov a ani na ich poradí by nič nezmenilo ani to, keby Demokratov zradili, zrazili k zemi a ukončili tak túto bolestivú agóniu o pár dni skôr.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023

„Ten zoznam je skutočnou správou o Slovensku,“ zhodnotila. Na prvom mieste je Robert Fico, za ktorým nasledujú Peter Pellegrini, Michal Šimečka, Robert Kaliňák, Ľuboš Blaha, Juraj Blanár, Igor Matovič, Denisa Saková, Erik Kaliňák a Richard Raši. Za skutočne prepadnuté hlasy považuje Ďuriš Nicholsonová hlasy voličov Igora Matoviča.

Dva nezlučiteľné svety

„Regionálne rozdiely na Slovensku sú také obrovské, že na ploche 49 035 kilometrov štvorcových žijú dva úplne rozličné a, obávam sa, že nezlučiteľné svety. Jeden svet patrí do modernej, demokratickej Európy a do západného sveta, ten druhý pod ruskú guberniu,“ zhodnotila.

Predčasné voľby na Slovensku 2023: Kompletné výsledky, účasť a zvolení poslanci

Zároveň vyslovila obavu, že v krátkodobom horizonte pôjde o to, že jeden svet vytlačí zo spoločného územia ten druhý. „V dlhodobom horizonte mám nádej, ze ten druhý svet bude jedného dňa nasledovať osud dinosaurov,“ dodala. Zobraziť fotogalériu k článku:
Predčasné voľby na Slovensku 2023 (fotografie)

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023
Zdroj: SITA.sk - Ďuriš Nicholsonová sa ospravedlnila voličom, za skutočne prepadnuté však považuje hlasy pre Matoviča © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 26 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner