26. máj 2024
Facebook
nedeľa, 01 október 2023 21:00

Sulík si počas volebnej noci nedával servítku pred ústa, Danka označil za výkvet politiky a Republiku poslal hulákať inde (video)

Written by 
Rate this item
(0 votes)

1.10.2023 (SITA.sk) - Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík po spočítaní 67,95 percenta okrskových zápisníc očakáva, že SaS by mohla nakoniec získať okolo šesť percent platných hlasov.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023

Výkvet slovenskej politiky

„Zažili sme tu v Liberálnom dome už aj veselšie chvíle," povedal. Po tom, čo sa podľa neho udialo a aké boli turbulentné časy posledných 16 až 18 mesiacov, si myslí, že voliči SaS dali strane šancu a zároveň zdvihli varovný prst, aby to liberáli už robili poriadne. „Moja nádej je, že vypadne minimálne Republika, to by im prospelo, nech sa skľudnia a chodia si hulákať inde," povedal Sulík. Podľa neho by sa do parlamentu nemusel dostať ani „výkvet slovenskej politiky Andrej Danko". Šéf liberálov zároveň skritizoval exit polly. Zobraziť fotogalériu k článku:
Volebná noc v centrále strany SaS (fotografie) „Sú kompletne zbytočné, sú to nejaké hauznumerá, to je nič," povedal. Obul sa aj do Demokratov. „Opojení svojím egoizmom nastúpili preto, že idú zabrániť prepadu hlasov a presne to spravili," zdôraznil.

Najväčšiu kritiku dostal Matovič

Najviac však Sulík skritizoval lídra hnutia OĽaNO a priatelia Igora Matoviča. „Nepatrí do politiky, robil hnusnú kampaň. Bývalý premiér chodil a hulákal s tereňákom po uliciach, to je strašná hanba," povedal. Za ešte väčšiu hanbu Sulík považuje to, že sa na to "namotalo" deväť percent voličov. „Potom sa nečudujme, že to tu je taká džamahírija, ako je, že putujeme na chvost Európy," tvrdí Sulík. Matovič podľa neho nepriniesol do politiky nič, len rozdávanie peňazí. Zobraziť fotogalériu k článku:
Predčasné voľby na Slovensku 2023 (fotografie)

Viac k témam: exit poll, Predčasné voľby na Slovensku 2023, Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Predseda Slovenskej národnej strany (SNS), Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS)
Zdroj: SITA.sk - Sulík si počas volebnej noci nedával servítku pred ústa, Danka označil za výkvet politiky a Republiku poslal hulákať inde (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 30 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner