21. máj 2024
Facebook
utorok, 03 október 2023 18:00

Sklenár s generálom Zmekom otvorili desiaty ročník veľtrhu obrannej a bezpečnostnej techniky IDEB (foto)

Written by 
Rate this item
(0 votes)

3.10.2023 (SITA.sk) - Preletom leteckej techniky Ozbrojených síl (OS) SR odštartovali v poradí desiaty ročník Medzinárodného veľtrhu obrannej a bezpečnostnej techniky IDEB Defence & Security.

Otvorenie veľtrhu

Minister obrany Martin Sklenár spolu s náčelníkom Generálneho štábu OS SR Danielom Zmekom slávnostne prestrihli pásku a oficiálne tak otvorili priestory veľtrhu. Zobraziť fotogalériu k článku:
Veľtrh IDEB Defence&Security 2023 (fotografie) Ako informoval rezort obrany, veľtrh dlhodobo podporuje exportné príležitosti slovenského obranného priemyslu a otvára mu dvere k svetovým trhom. IDEB sa koná do 5. októbra v bratislavskej Inchebe.

Najnovšia technika

„Počas nasledujúcich dvoch dní bude mať laická i odborná verejnosť príležitosť oboznámiť sa aj s najnovšou technikou, ktorá je v ostatných rokoch zavádzaná v našich ozbrojených silách," priblížilo ministerstvo obrany. Doplnilo, že súčasťou aj tohtoročného veľtrhu sú priemyselné podniky rezortu obrany, súkromné slovenské spoločnosti a tiež experti na problematiku obrany a bezpečnosti z a NATO.

Viac k témam: Minister obrany SR, veľtrh IDEB 2023, veľtrh obrannej techniky IDEB
Zdroj: SITA.sk - Sklenár s generálom Zmekom otvorili desiaty ročník veľtrhu obrannej a bezpečnostnej techniky IDEB (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 36 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner