19. jún 2024
Facebook
utorok, 06 november 2018 00:00

Skupina Spice Girls ohlásila turné, jedna z členiek však bude na koncertoch chýbať

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 5. novembra (WebNoviny.sk) - Britská skupina Spice Girls ohlásila návrat na koncertné pódiá. Formácia v zložení Melanie "Sporty Spice" Chisholm, Emma "Baby Spice" Bunton, Melanie "Scary Spice" Brown a Geri "Ginger Spice" Horner to oznámila prostredníctvom videa, ktoré zverejnili na Twitteri. Victoria "Posh Spice" Beckham sa na koncertoch nezúčastní. Kvarteto vystúpi od 1. do 15. júna v mestách Manchester, Coventry, Sunderland, Edinburgh, Bristol a Londýn, kde sa predstaví na štadióne Wembley. Ako support na turné vystúpi speváčka Jess Glynne. Spice Girls vznikli v roku 1994. Na konte majú nahrávky Spice (1996), Spiceworld (1997) či Forever (2000). Po veľkom úspechu si dali v roku 2000 pauzu a znova sa stretli v rokoch 2007 a 2008, keď absolvovali svetové turné. Naposledy sa spolu predstavili na záverečnom ceremoniáli londýnskych olympijských hier v roku 2012. Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com a archívu agentúry SITA.

Viac k témam: Emma "Baby Spice" Bunton, Geri "Ginger Spice" Horner, Melanie "Scary Spice" Brown, Melanie "Sporty Spice" Chisholm, spice girls, Victoria "Posh Spice" Beckham
Zdroj: Webnoviny.sk - Skupina Spice Girls ohlásila turné, jedna z členiek však bude na koncertoch chýbať © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 411 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner