08. december 2023
Facebook
pondelok, 08 november 2021 19:00

IMT Smile, Jana Kirschner a Para odštartujú v kostole Klarisiek koncertný projekt Offline Special Place

Written by 
Rate this item
(0 votes)

8.11.2021 (Webnoviny.sk) - Nový koncept koncertného klubu Offline Special Place prináša koncerty v netradičných priestoroch. Pilotná séria trojkoncertov sa uskutoční už v decembri tohto roku a to v exkluzívnom priestore kostola Klarisiek.

Koledy nie sú v pláne

Aj keď spojenie kostola a predvianočného času indikuje, že by sa mohlo jednať o vianočne ladené podujatia, koledy nie sú v pláne. Klarisky sa premenia na párty miesto, plné dobrej muziky a skvelej zábavy. Sériu koncertov otvorí 15. decembra speváčka a skladateľka Jana Kirschner. Štvrtok 16. decembra bude patriť bratislavskej kapele Para a edíciu decembrových koncertov 17. decembra uzavrie aktuálne najúspešnejšia hudobná skupina IMT Smile.

Párty verzie hitov

Návštevníci podujatia sa môžu tešiť na najznámejšie songy populárnych interpretov, ale aj na netradičné párty verzie ich hitov. A keďže sa celý projekt, a to nie len pilotné koncerty, bude niesť v klubovom duchu, po koncertoch budú pokračovať parties s Laci Strike DJ setom. Kapacita priestoru, v ktorom sa koncerty uskutočnia je limitovaná a bude prebiehať v režime KZ - kompletne zaočkovaní.  Vstupenky a ďalšie informácie  sú dostupné na www.vivien.skwww.offline.wtf

Viac k témam: IMT Smile, Koncert, Para
Zdroj: Webnoviny.sk - IMT Smile, Jana Kirschner a Para odštartujú v kostole Klarisiek koncertný projekt Offline Special Place © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 87 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner