12. apríl 2024
Facebook
utorok, 08 február 2022 11:00

OneRepublic vydali album One Night In Malibu, ktorý zachytáva zážitok digitálneho koncertu

Written by 
Rate this item
(0 votes)

8.2.2022 (Webnoviny.sk) - Nový album koloradskej kapely OneRepublic One Night In Malibu vyšiel ako kompilácia posledného albumu s názvom Human a najznámejších hitov amerického hudobného zoskupenia, ktoré ponúkajú prierez hudobnej histórie kapely. Talentovaní muzikanti na čele so spevákom Ryanom Tederom vydali album ako záznam online koncertu, ktorý sa uskutočnil v Malibu, v Kalifornii, počas západu slnka a prostredníctvom setlistu 17 piesní  ponúkli hudobníci, online sledujúcim fanúšikom po celom svete, podmanivý zážitok zo živej hudby v netradičnej atmosfére. Na live prevedenie piesní v Bratislave sa priaznivci OneRepublic môžu tešiť už v máji tohto roku!

https://www.youtube.com/watch?v=w3zjSe3KLTs Spolu s albumom kapela zverejnila i videá k skladbám, ktore zazneli, ako napríklad „Run“ a „Ships + Tides“, ktoré vizuálne zachytávajú zážitok digitálneho koncertu v Malibu. Piesne pochádzajú z poslednej štúdiovky Human, ktorú hudobníci vydali v auguste minulého roka. Okrem spomínaných skladieb z najnovšieho albumu pri západe sklnka v Kalifornii zazneli aj piesne „Didn’t I“,  ale aj  „Rescue Me“, „Somebody to Love“ a „Wanted“ a mnoho ďalších. Nechýbali však ani najväčšie hity z dielne talentovaných multiinštrumentalistov ako „Apogolize“, „Love Runs Out“, či „Counting Stars“, ale aj ďalšie mega úspešné skladby z pera OneRepublic.
https://www.youtube.com/watch?v=F30px8QyFYE Live album One Night In Malibu je akousi predvesťou turné, na ktoré sa OneRepublic chystá vyraziť na jar 2022. Na trase naprieč Európou je naplánovaná aj zastávka na Slovensku. Koncert  sa uskutoční 7. mája 2022 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Vstupenky sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

Viac k témam: Skupina OneRepublic
Zdroj: Webnoviny.sk - OneRepublic vydali album One Night In Malibu, ktorý zachytáva zážitok digitálneho koncertu © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 83 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner