04. jún 2020
Facebook
pondelok, 11 jún 2018 18:00

Olympionička Jana Dukátová priviedla na svet dcéru Líviu, o konci kariéry ešte neuvažuje

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 11. júna (WebNoviny.sk) - Úspešná slovenská reprezentantka vo vodnom slalome Jana Dukátová sa v pondelok 11. júna stala mamou dcérky Lívie. Tridsaťštyriročná bratislavská rodáčka tvorí pár so svojim trénerom a manažérom Róbertom Orokockým, s ktorým spoločne žije už od OH 2012 v Londýne. "Janka aj dcéra Lívia sú v poriadku," informoval agentúru SITA Róbert Orokocký. Odporúčame:
Jana Dukátová vynechá športový rok 2018, čaká bábätko Historický prvá majsterka sveta v C1 Jana Dukátová doteraz štartovala na dvoch olympiádach, v Londýne 2012 skončila šiesta a v Riu de Janeiro 2016 štvrtá. Na svojom konte má dovedna osem medailí z MS (3-4-1), z toho päť individuálnych (2-3-0). Skúsená športovkyňa si v januári, keď informovala o svojom tehotenstve, nepripúšťala, že by materstvo pre ňu znamenalo koniec súťažnej kariéry. "Ak všetko pôjde bez komplikácií, tak v jari 2019 vycestujem do Austrálie a začnem sa naplno pripravovať na olympijskú kvalifikáciu do Tokia. Avizovala som, že na OH 2020 by som chcela nielen štartovať, ale zabojovať tam aj o medailu. Nič na tomto sne zatiaľ nemení ani moje tehotenstvo," povedala Dukátová v januári pre denník Šport.

Viac k témam: Jana Dukátová, vodný slalom
Zdroj: Webnoviny.sk - Olympionička Jana Dukátová priviedla na svet dcéru Líviu, o konci kariéry ešte neuvažuje © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 314 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner