16. február 2020
Facebook
utorok, 04 júl 2017 21:00

Uzatváranie USA a Veľkej Británie do seba je veľkou šancou pre Kanadu a Írsko, tvrdí Trudeau

Written by 
Rate this item
(0 votes)

LONDÝN 4. júla (WebNoviny.sk) - Všetko zlé je na niečo dobré a aj negatívny vývoj v niektorých krajinách má svoje kladné stránky, myslí si kanadský premiér Justin Trudeau. Odporúčame:
Ďalšie referendum o nezávislosti Škótska od Veľkej Británie sa dočasne odkladá Ako vyhlásil v Dubline po utorňajšom stretnutí s írskym premiérom Leom Varadkarom, čím viac sa Spojené štáty po zvolení Donalda Trumpa a Veľká Británia po odhlasovaní brexitu uzatvárajú do seba, tým väčšie šance majú ich susedia, Kanada a Írsko, vydať sa na cestu otvorenosti a progresivizmu. Odporúčame:
USA smerujú napriek odstúpeniu od Parížskej dohody k splneniu jej kritérií "V časoch, keď sa naši dôležití spojenci a obchodní partneri uzatvárajú do seba, alebo sa prinajmenšom vydávajú inou cestou, existujú obrovské možnosti pre krajiny ako Kanada a Írsko," vyhlásil Trudeau. Obe krajiny by podľa neho mali dať všetkým "na známosť, že sú otvorené svetu pozitívnym a progresívnym spôsobom".

Viac k témam: brexit, Donald Trump, írsko, Justin Trudeau
Zdroj: Webnoviny.sk - Uzatváranie USA a Veľkej Británie do seba je veľkou šancou pre Kanadu a Írsko, tvrdí Trudeau © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 277 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner