25. apríl 2024
Facebook
štvrtok, 13 júl 2017 14:00

Video: Dovolenková atrakcia sa stala žene osudnou, zabil ju tlak motora štartujúceho lietadla

Written by 
Rate this item
(0 votes)

PHILIPSBURG 13. júla (WebNoviny.sk) - Žena z Nového Zélandu zomrela na karibskom ostrove Svätý Martin po tom, čo ju zrazil k zemi tlak motora štartujúceho lietadla. Incident sa stal na známom Medzinárodnom letisku princeznej Juliany, ktoré sa nachádza len niekoľko metrov od pláže. Odporúčame:
Muža v hotelovom bazéne napadol krokodíl a ťažko ho zranil Ľudia z pláže sa často chodia pozerať ku plotu letiska, ako štartujú lietadlá. Polícia uviedla, že 57-ročná žena sa držala plota, než ju vztlaková sila motora odsotila, pričom utrpela vážne zranenia. Ihneď ju previezli do nemocnice, kde však svojim zraneniam podľahla.

Úsek pláže v holandskej časti ostrova je medzi turistami veľmi populárny práve preto, že lietadlá tam pred pristátím letia veľmi blízko pláže. Začiatok štartovacej dráhy sa nachádza len 50 metrov od plota. Viaceré varovné značky upozorňujú návštevníkov pláže Maho, že približovať sa príliš k plotu letiska je nebezpečné.

Viac k témam: medzinárodné letisku princeznej Juliany, Svätý Martin
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Dovolenková atrakcia sa stala žene osudnou, zabil ju tlak motora štartujúceho lietadla © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 207 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner