23. apríl 2024
Facebook
sobota, 26 august 2017 20:00

Video: Zadržali tínedžera, ktorý sa pokúšal z Mexika prepašovať tigrie mláďa

Written by 
Rate this item
(0 votes)

SAN DIEGO 26. augusta (WebNoviny.sk) - Kalifornské úrady zadržali na hraniciach s Mexikom 18-ročného mladíka, ktorý sa pokúšal do USA prepašovať mláďa tigra indického (Panthera tigris tigris). Luis Eudoro Valencia prevážal šelmu vo svojom aute, keď ho na hraničnom priechode v Otay Mesa v meste San Diego zastavila hraničná kontrola a zviera našla ležať na podlahe. Odporúčame:
Hurikán Harvey dorazil do Texasu, sprevádza ho veľmi silný vietor Tínedžer, ktorý momentálne čelí obvineniam z pašeráctva, tvrdí, že si tigra kúpil za 300 dolárov (v prepočte približne 254 eur) v mexickej Tijuane od osoby, ktorá sa s jednou takouto dospelou šelmou prechádzala po ulici.

Podľa Petea Floresa z pobočky amerického úradu pre clá a ochranu hraníc v Sand Diegu sa pracovníci hraničnej kontroly neraz stretnú s netradičnými situáciami. "Pre strážnikov na priechode v Otay Mesa bola záchrana života tohto ohrozeného živočíšneho druhu výzvou," uviedol. Všetky druhy tigrov sú v USA chránené na základe Zákona o ohrozených druhoch, a preto je na ich dovoz do krajiny potrebné povolenie. Odporúčame:
Severná Kórea odpálila do mora tri rakety Tigrie mláďa vzali po zadržaní mladíka do svojej opatery pracovníci amerického úradu na ochranu divo žijúcej zveri. Tí ho neskôr odovzdali zoologickej záhrade v San Diegu, kde sa oňho starajú odborníci.

Viac k témam: Mexiko, polícia
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Zadržali tínedžera, ktorý sa pokúšal z Mexika prepašovať tigrie mláďa © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 235 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner