13. apríl 2024
Facebook
sobota, 26 august 2017 21:00

Záchranári ukončili pátranie po nezvestných turistoch vo Švajčiarsku

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BERLÍN 26. augusta (WebNoviny.sk) - Švajčiarska polícia pozastavila na neurčitý čas pátranie po ôsmich nezvestných ľuďoch, ktorí sa stratili počas prvého z dvoch zosuvov pôdy, ktoré tento týždeň zasiahli obec Bondo na východe krajiny. Odporúčame:
Hurikán Harvey dorazil do Texasu, sprevádza ho veľmi silný vietor "Všetko nasvedčuje tomu, že nezvestné osoby boli v oblasti prvého zosuvu pôdy, ku ktorému došlo v stredu," uviedla hovorkyňa policajného zboru v kantóne Graubünden Sandra Scianguetta. Po štyroch občanoch Nemecka, dvoch Švajčiaroch a dvoch rakúskych občanoch pátralo viac ako 100 príslušníkov záchranných služieb. Turisti sa vydali na cestu samostatne alebo v skupinách a predpokladá sa, že boli v oblasti, kde došlo k zosuvu pôdy, píše agentúra AP. Odporúčame:
Video: Zadržali tínedžera, ktorý sa pokúšal z Mexika prepašovať tigrie mláďa Druhý raz sa na Bondo, ktoré v tom čase úrady uzavreli a tamojších obyvateľov evakuovali, pôda zosunula v piatok. Pravdepodobnosť ďalších zosuvov kameňov a bahna, ktoré pre záchranárov predstavujú nebezpečenstvo pri pátraní, bolo dôvodom, prečo sa ho polícia rozhodla pozastaviť, vysvetlila Scianguetta.

Viac k témam: Švajčiarsko, zosuv pôdy
Zdroj: Webnoviny.sk - Záchranári ukončili pátranie po nezvestných turistoch vo Švajčiarsku © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 240 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner