23. apríl 2024
Facebook
nedeľa, 03 september 2017 22:00

Princezná Mako sa zasnúbila s neurodzeným mužom, príde o kráľovské postavenie a titul

Written by 
Rate this item
(0 votes)

TOKIO 3. septembra (WebNoviny.sk) - Japonská princezná Mako, najstaršia vnučka cisára Akihita, oficiálne oznámila, že sa bude vydávať za spolužiaka z univerzity.

Mako príde o postavenie a titul

Dvadsaťpäťročná Mako a jej snúbenec Kei Komuro v nedeľu počas spoločnej tlačovej konferencie prezradili, že ich vzťah sa začal, keď si Mako pred piatimi rokmi za neho sadla počas stretnutia na tokijskej Medzinárodnej kresťanskej univerzite, ktorú obaja absolvovali. Mako sa podľa vlastných slov zamilovala do jeho úsmevu, ktorý je ako slnko, úprimnosti a veľkého srdca. Sobášom s neurodzeným mužom príde Mako o kráľovské postavenie a titul. Svadba by sa mala podľa cisárskeho paláca konať niekedy na jeseň budúceho roka.

Komuro je asistent v právnickej firme

Dvojica asi rok žila vo vzťahu na diaľku, keď Mako študovala vo Veľkej Británii a Komuro v Spojených štátoch. Po večeri v decembri 2013 ju Komuro požiadal o ruku a Mako ho neskôr rodičom, princovi Akišinovi, ktorý je druhý v nástupníckom poradí na japonský cisársky trón, a princeznej Kiko, predstavila ako niekoho "s kým chce zdieľať svoju budúcnosť". Komuro, ktorý pracuje ako asistent v právnickej firme, je podľa vlastných slov vďačný a šťastný, že ho prijali jej rodičia i starí rodičia, cisár Akihito a cisárovná Mičiko. Osemdesiattriročný japonský cisár Akihito by mal koncom roka 2018 abdikovať a na trón by mal nastúpiť jeho najstarší syn, korunný princ Naruhito.

Viac k témam: cisár Akihito, japonská princezná Mako, Japonsko, Kei Komuro
Zdroj: Webnoviny.sk - Princezná Mako sa zasnúbila s neurodzeným mužom, príde o kráľovské postavenie a titul © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 285 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner