19. jún 2024
Facebook
pondelok, 06 november 2017 21:00

V Grécku rozbili veľkú kriminálnu sieť, ktorá vyrábala nelegálne doklady pre migrantov

Written by 
Rate this item
(0 votes)

ATÉNY 6. novembra (WebNoviny.sk) - Grécka polícia rozbila veľkú kriminálnu sieť, ktorá predávala falošné doklady umožňujúce nelegálnym migrantom voľne cestovať a zdržiavať sa v Európe. Polícia v pondelok informovala, že minulý týždeň zatkla 20 ľudí v Aténach a okolí spojených s gangom, ktorý dostával objednávky z viacerých európskych krajín. Odporúčame:
Zadržali rybársku loď so stovkami migrantov, chceli sa dostať do Grécka Kľúčovou snahou gangu bolo podľa polície uľahčiť Albáncom cestovať z Grécka na falošné doklady do Británie. V Aténach objavili štyri dielne, v ktorých členovia gangu mohli vyrábať veľmi kvalitné doklady a dodávať ich klientom v priebehu niekoľkých hodín po získaní objednávky. Polícia vo vyhlásení uviedla, že gang účtoval do 500 eur za pas a menšie sumy za jednoduchšie falšovanie. Zásah proti gangu bol výsledkom spolupráce s inými európskymi policajnými zbormi.

Viac k témam: falošné dokumenty, grécko, utečenci
Zdroj: Webnoviny.sk - V Grécku rozbili veľkú kriminálnu sieť, ktorá vyrábala nelegálne doklady pre migrantov © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 235 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner