23. apríl 2024
Facebook
utorok, 26 december 2017 18:00

Video: Horská dedinka pri Innsbrucku mala veľmi pokojné Vianoce, zosuv pôdy ju odrezal od sveta

Written by 
Rate this item
(0 votes)

VIEDEŇ 26. decembra (WebNoviny.sk) - V horskej dedinke Vals, ktorá sa nachádza 40 kilometrov na juh od rakúskeho Innsbrucku a má len niečo vyše 500 obyvateľov, prežívajú tento rok ešte pokojnejšie vianočné sviatky ako po iné roky. Jedinú prístupovú cestu do obce totiž priamo na Štedrý večer zasypali tony skalných sutín z neďalekej hory. Obyvatelia Valsu tak počas sviatkov musia zabudnúť na vzájomné návštevy s príbuznými žijúcimi v Innsbrucku či na iných miestach v okolí. Odporúčame:
Žena si išla zapáliť cigaretu na balkón, odfúkol ju silný vietor Podľa starostu Klausa Ungeranka však obyvateľom obce rozhodne nehrozí, že by hladovali, dostatočne sa totiž podľa neho zásobili už pred sviatkami. Na odpratávaní skalných sutín pracujú dňom a nocou buldozéry a podľa aktuálnych správ by mohol byť Vals prístupný už v stredu.Viac k témam: Rakúsko, Vals, Vianoce, zosuv kameňov
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Horská dedinka pri Innsbrucku mala veľmi pokojné Vianoce, zosuv pôdy ju odrezal od sveta © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 143 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner