26. máj 2024
Facebook
štvrtok, 08 marec 2018 13:00

Alžírsky prezident vyzýva arabské krajiny do boja proti nelegálnej migrácii

Written by 
Rate this item
(0 votes)

ALŽÍR 8. marca (WebNoviny.sk) - Alžírsky prezident Abdelazíz Buteflika vyzval arabské krajiny, aby spolupracovali v boji proti nelegálnej migrácii a skupinám, ktoré ju podporujú. V správe, ktorú prečítali na stretnutí arabských ministrov zahraničných vecí, uviedol, že nemôžu "zatvárať oči pred zločineckými skupinami vykorisťujúcimi migrantov a ohrozujúcimi stabilitu a bezpečnosť našich krajín". Odporúčame:
Sto Egypťanov bolo z Nemecka deportovaných pre problémy s povolením na pobyt Politik vo svojej správe tiež zdôraznil, že aj severoafrické krajiny bojujú s migráciou, a to najmä s utečencami zo subsaharskej Afriky, ktorí uprednostňujú pobyt v týchto krajinách pred riskantnou cestou do Európy. Nie je známe, koľko utečencov prišlo do Alžírska alebo koľko obyvateľov tohto štátu sa pokúsilo dostať cez Stredozemné more. Prítomnosť migrantov zo subsaharskej Afriky však zvyšuje napätie medzi domácim obyvateľstvom.

Viac k témam: Alžírsko, nelegálna migrácia
Zdroj: Webnoviny.sk - Alžírsky prezident vyzýva arabské krajiny do boja proti nelegálnej migrácii © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 145 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner