24. október 2020
Facebook
streda, 25 apríl 2018 20:00

Sýrsky režisér hromží na Rusko, pri popieraní chemického útoku použili zábery z jeho filmu

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BEJRÚT 25. apríla (WebNoviny.sk) - Sýrsky režisér tvrdí, že ruské štátne médiá použili zábery z nakrúcania jeho filmu z roku 2016, aby podložili svoje tvrdenie, že videozáznam ukazujúci obete pravdepodobného chemického útoku zo 7. apríla bol podvrh. Humám Husárí to označil za "zúfalý a lacný pokus ruskej televízie poprieť zjavný útok v Dúme". Odporúčame:
Premiérka Mayová obhajuje útok na sýrske vojenské ciele, bol vraj správny morálne aj právne Ruské televízie Rossija-1 a Prvý kanál sa 22. apríla snažili doložiť tvrdenia ruskej a sýrskej vlády, že v Dúme k žiadnemu chemickému útoku nedošlo a že videá údajne ukazujúce obete sú falošné. Husarí tvrdí, že v jednej časti ich reportáží sú použité scény z nakrúcania krátkeho filmu s názvom Chemikália, ktorý točili vo Východnej Ghúte v roku 2016. Husarí pre agentúru The Associated Press v stredu povedal, že je to krátka fiktívna snímka o chemickom útoku sarínom, ku ktorému došlo v Ghúte roku 2013. Práce na filme sa podľa režiséra ešte neskončili.

Viac k témam: chemický útok, Rusko, Sýria
Zdroj: Webnoviny.sk - Sýrsky režisér hromží na Rusko, pri popieraní chemického útoku použili zábery z jeho filmu © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 110 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner