22. november 2019
Facebook
nedeľa, 03 február 2019 23:00

Štvorročný chlapec strelil do tváre svoju tehotnú mamu, zbraň našiel pod matracom na posteli

Written by 
Rate this item
(0 votes)

SEATTLE 3.februára (WebNoviny.sk) - V dome na predmestí amerického Seattlu strelil cez víkend štvorročný chlapec strelnou zbraňou do tváre svojej matky, ktorá je v ôsmom mesiaci tehotenstva. Ženu previezli do nemocnice so život ohrozujúcimi zraneniami, informovala v nedeľu tamojšia polícia.

Zbraň na posteli pod matracom

Chlapec našiel zbraň pod matracom na posteli, priblížil sa k matke, ktorá pozerala so svojím priateľom televíziu, a podľa polície neúmyselne na ňu vystrelil. Ženin priateľ, chlapcov otec, pripustil, že necháva strelnú zbraň pod matracom na svojej posteli, pretože sa bojí narastajúcej kriminality.

Väčšia kontrola držby zbraní

Po podobných udalostiach v USA spravidla zosilnie volanie po väčšej kontrole držby zbraní, ktorej pravidlá sú vo väčšine amerických štátov veľmi benevolentné. Priaznivci strelných zbraní vrátane Národnej asociácie držiteľov zbraní (NRA), ktorej členmi a podporovateľmi sú aj mnohí vplyvní predstavitelia Republikánskej strany, však naopak argumentujú, že práve rozšírenie zbraní medzi obyvateľmi prispieva k ich väčšej bezpečnosti.

Viac k témam: streľba
Zdroj: Webnoviny.sk - Štvorročný chlapec strelil do tváre svoju tehotnú mamu, zbraň našiel pod matracom na posteli © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 140 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner