27. máj 2020
Facebook
piatok, 13 september 2019 08:00

Facebook potrestal stránku premiéra Netanjahua za nenávistný príspevok

Written by 
Rate this item
(0 votes)

13.9.2019 (Webnoviny.sk) - Sociálna sieť Facebook potrestala tamojšiu stránku izraelského premiéra Benjamina Netanjahua, pretože porušila jej pravidlá o nenávistných prejavoch. Ako vo štvrtok spoločnosť oznámila, na stránke na 24 hodín pozastavila automatickú funkciu na četovanie.

Chyba jedného zo zamestnancov

Stránka vyzývala voličov, aby zabránili vytvoreniu vlády zloženej z "Arabov, ktorí nás chcú všetkých zničiť - ženy, deti aj mužov". Príspevok vyvolal vlnu pobúrenia zo strany opozičných politikov. Netanjahu v rozhovore pre rádio Kan Reshet Bet poprel, že by napísal daný príspevok. Podľa neho to bola chyba jedného zo zamestnancov a príspevok odstránili.

Séria dramatických vyhlásení

Netanjahu usilovne bojuje o podporu vo voľbách a v ostatných dňoch sa priklonil k sérii dramatických vyhlásení. Ich cieľom je zmobilizovať svojich podporovateľov a nájsť podporu aj u voličov zastávajúcich tvrdú líniu. Parlamentné voľby sa v Izraeli konajú 17. septembra po tom, ako sa Benjaminovi Netanjahuovi nepodarilo po aprílových voľbách vytvoriť vládu.

Viac k témam: izraelský premiér, sociálna sieť
Zdroj: Webnoviny.sk - Facebook potrestal stránku premiéra Netanjahua za nenávistný príspevok © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 51 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner